БЕЗКОШТОВНА доставка замовлення від 1500 грн на відділення Нової пошти

Про нас

Ласкаво просимо до ароматного світу LUSH!

LUSH – це креативний бренд свіжої косметики ручної роботи із Великої Британії, який прагне змінити світ на краще!
Започаткований, як сімейний бізнес ще у 1995 року у англійському місті Пул, на узбережжі Ла-Маншу, LUSH встигнув стати світовою легендою, завдяки діючим, інноваційним формулам для продуктів та непохитним етичним принципам.
Шість співзасновників бренду - Мо та Марк Константини, Ровена Бьорд, Хелен Амброзен, Ліз Беннет та Полом Грівз – об’єдналися ще у далеких 70-хх для створення продуктів, які б не лише доглядали за кожною клітинкою тіла, але й сприяли косметичній революції, змінюючи свідомість у споживанні.

Сьогодні LUSH спокушає та трансформує «ванні» звички людей у більш ніж 50-ти країнах світу та має близько 950 магазинів.

СВІЖІ ЕТИЧНІ ІНГРЕДІЄНТИ

Свіжість – це серце філософії LUSH! Креативні творці бренду впевнені, що всі інгредієнти для продуктів – дорогоцінні ефірні та рослинні олії, пюре, соки та екстракти фруктів, ягід та овочів тощо – мають бути використаними на піку своєї свіжості та наповненості вітамінами.  За цієї причини, всі засоби LUSH мають невеликий термін зберігання – а деякі з них рекомендовано зберігати в холодильнику, як свіжу їжу.  
Кожний інгредієнт у складі – це не лише концентрована суміш цілющих властивостей, але й дивовижна історія закупівлі та підтримки бізнесу локальних виробників.
Дізнавайтеся більше про етичні закупки!

НЕ ТЕСТУЄТЬСЯ НА ТВАРИНАХ

Вся продукція на 100% вегетаріанська та на більш ніж 85% підходить для веганів. LUSH не тестує косметику на тваринах та не закуповує інгредієнти у компаній, які будь-яким чином пов’язані з жорстокістю та експлуатацією тварин.
Читайте докладніше та те, що и робимо у цьому напрямку тут

ДОБРІ СПРАВИ

Використовуючи косметику ручної роботи LUSH, Ви також долучаєтеся до благодійності – наприклад, 100% коштів (без НДС) з продажу лосьйона «Чаріті Пот» перераховується на підтримку проектів локальних спільнот та організацій України, які працюють у сферах захисту прав тварин, людей та довкілля. 
Будь ласка, отримайте більше інформації про наш лосьон-місіонер "Чаріті Пот" та долучайтеся до співпраці!

РУЧНА РОБОТА

Один з наших принципів "ручна робота" - це те, чим ми дуже пишаємося.
У виробництві косметики LUSH, люди - це першооснова. На лицьовій наклейці, розміщеній на готовому виробі, міститься не тільки код партії, але й портрет майстра - це знак схвалення, знак шани за його роботу.
Читайте докладніше про ручну роботу у створенні косметики LUSH

СВОБОДА ВІД ЗАЙВОГО ПАКУВАННЯ

LUSH є новатором у пакуванні – ми надає перевагу створенню «оголених» продуктів. Більше половини засобів LUSH створюються у твердому вигляді – піни, тверді шампуні, тверді гелі, кондиціонери для тіла, олії для тіла та інші. Там, де не обійтися без пакування, використовується перероблений пластик, який можна здати на вторинну переробку. Ми впевнені, це надважливо для нашої планети!
Читайте про майбутнє без пакування та долучайтеся до звільнення від зайвого пластика разом з LUSH!


ІННОВАЦІЇ

Так, це факт! LUSH створив багато дивовижних та інноваційних продуктів. Одним з захоплюючих прикладів, наприклад, стали тверді шампуні. Ми дуже пишаємося історією іх створення! І, будемо чесними, ми радіємо тому, що стаємо прикладом для багатьох. Сьогодні все більше брендів змінюють свої формули – звільняються від консервантів, відмовляються від тестів на тваринах та створюють тверду продукцію вільну від пакування.

МИ ВІРИМО…

Працюючи з 1995 року, ми мали багато злетів і падінь, засвоїли багато важких уроків.  Переживши економічну глобальну кризу, юридичні битви з американськими транснаціональними корпораціями, ми розуміємо, що найвища цінність для бізнесу – це люди та етика.

Ключові LUSH цінності були закріплені в нашій заяві «Ми віримо», яка з тих пір з гордістю демонструється в наших магазинах та брендингу.
Торгова марка LUSH належить Cosmetic Warriors Limited та використовується в Україні за ліцензією.

З ЛЮБОВ’Ю, ВАШ LUSH