БЕЗКОШТОВНА доставка замовлення від 2000 грн на відділення або в поштомат Нової пошти!

ВакансіїРозпочинати та влаштовуватися на нову роботу – завжди хвилююча пригода. 

Бажаєте бути частиною LUSH? Можливо, сьогодні – саме той день, який змінить Ваше життя та майбутню кар’єру!
Ми шукаємо продавців-консультантів у магазини LUSH 
- м. Київ;
- м. Одеса;
- м. Харків;
- м. Дніпро;
- м. Львів;

Все просто!

Заповнюйте анкету за  посиланням

Або
Надсилайте свої резюме на електрону адресу [email protected] – ми швидко з вами зв’яжемося!
Ми пропонуємо офіційне працевлаштування згідно КЗоТ, можливості кар’єрного зростання та абсолютно унікальну атмосферу для роботи.

Що Ви отримаєте:

1. Ви зануритеся у світ найсвіжішої косметики культового бренду LUSH

Якщо Ви це читаєте, певно що Ви вже знайомі із ароматними та цілющими ласощами, які створюються вже більш ніж 20 років британським брендом свіжої косметики ручної роботи LUSH. Присутній у близько 50 країнах світу, він полонить свідомість, дарує красу та зберігає молодість мільйонам шанувальників. Відкрийтеся захоплюючим перспективам – Ви отримаєте можливості спробувати та дізнатися таємниці створення безлічі LUSH-продуктів та станете провідником\-цею у LUSH-всесвіті!

2. Ви відчуєте пристрасть до етичного та свідомого стилю життя.

LUSH – компанія-місіонер, яка приймає участь, проводить та фінансує численні заходи з захисту прав тварин, людей та дбає про навколишнє середовище. Наша косметика не тестується на тваринах, є на 100% вегетаріанською та на близько 80% веганською. Ми пишаємося «оголеністю» більшості наших продуктів та є «піонерами» у створенні твердої продукції без пакування та консервантів. Там де необхідно ми використовуємо лише перероблений пластик та такий, який придатний до вторинного використання. Працюючи в LUSH, Ви дізнаєтеся багато нового про #zerowaste спосіб життя та найдете багато однодумців

3. Ви будете постійно отримувати нові знання та тренінги 

LUSH – міжнародний бренд, всесвітньо відомий своїми комунікаціями із «зірками», блогерами та потужними ефективними тренінгами для персоналу. Ми вкладаємо дуже багато часу та сили у розвиток нашої LUSH-спільноти та долучаємо їх до тренінгів від провідних міжнародних спеціалістів у сферах бьюті, еко, технік продажів та мистецтва спілкування. Ми бажаємо, щоби Ви були найкращими та найщасливішими в LUSH та поза його межами – й надамо Вам всі можливості для самореалізації. 

4. Ви будете ЗАВЖДИ огорнуті приємними ароматами

Й не лише на роботі. Серйозно!
Ми пишаємося тим, що наша косметика має такі карколомно спокусливі та чуттєві аромати, створені із суміш ефірних олій та настоянок рослин, й після робочого дня ми повертаємося додому (чи йдемо на зустрічі з друзями) не спітнілі та виснажені, а огорнуті цим незрівняним LUSH-парфумом. Це дрібний, але приємний бонус у нашій роботі.

А що ж ми чекаємо від Вас?

1. Якщо Ви дочитали до цього місця – певно, що Ви грамотна людина та можливо зацікавилися нашими цінностями та своїми можливостями. Це вже круто!
2. А якщо Ви ще й англійську мову знаєте (на випадок, кар’єрного росту та відряджень у країну, де створюється наша косметика) це буде особливим плюсом. Ми цінуємо освіту та широкий світогляд
3. В нашій компанії – рівні можливості для всіх, ми проти будь-яких видів дискримінації. 
Тож, будь ласка, будьте впевнені, що Ви також підтримуєте права людей, тварин та свідомо відноситеся до ресурсів навколишнього середовища. Ми особливо щасливі зустріти однодумців!
4. Громадянство України обов’язкове.

Ласкаво просимо стати частиною нашого LUSH-Всесвіту!