БЕЗКОШТОВНА доставка замовлення від 1000 грн на відділення Нової пошти

Електронні Подарункові Сертифікати


Як подарувати людині, закоханій в косметику LUSH, саме те, про що вона мріє? 

Цінуйте свій час, придбайте електронний подарунковий сертифікат LUSH на обрану суму та відправте його на електронну адресу важливої для Вас людини (або самому собі). Просто тисніть та робіть замовлення!

Ми сумлінно та серйозно ставимося до Ваших прав та дотримання чинного законодавства, тому, будь ласка, перед покупкою уважно ознайомтеся з Правилами.

ПРАВИЛА ПРИДБАННЯ ТА ВИКОРИСТАННЯ ЕЛЕКТРОННОГО ПОДАРУНКОВОГО СЕРТИФІКАТУ «ЛАШ»

1. Електронні подарункові сертифікати «ЛАШ» (надалі – «Електронні Подарункові Сертифікати» або «ЕПС») можна придбати виключно в Інтернет-магазині «ЛАШ» компанії ТОВ «ЛАШ Україна» на сайті WWW.LUSH.COM.UA

2. Електронні Подарункові Сертифікати діють в наступних номінальних вартостях: 300, 500, 1000, 2000, 3000, 5000 гривень.

3. Придбаний (оплачений) Електронний Подарунковий Сертифікат надає право власнику такого сертифікату або іншому його пред’явнику (надалі – «Власник») на придбання (обрання та отримання) будь-яких товарів, окрім подарункових карток LUSH та електронних подарункових сертифікатів, в роздрібній мережі магазинів «ЛАШ» та інтернет-магазині «ЛАШ» компанії ТОВ «ЛАШ Україна» на суму, яка еквівалентна номінальній вартості придбаного (оплаченого) Електронного Подарункового Сертифікату, за цінами, які діють на момент придбання товару та в межах строку його дії.  Придбання таких товарів відбувається шляхом використання (погашення) Електронного Подарункового Сертифікату.  

 4. Строк дії Електронного Подарункового Сертифікату складає 1 рік (365 днів) з моменту його придбання. Кінцевий термін дії Електронного Подарункового Сертифікату також вказаний на посиланні з кодом, яке отримує покупець після оплати. Якщо протягом строку дії ЕПС Власником не буде реалізоване право на придбання товару за номіналом ЕПС, сума, сплачена за таку ЕПС, залишається в розпорядженні ТОВ «ЛАШ Україна» та поверненню не підлягає, тобто зобов’язання сторін завершуються (припиняються). 

5. ЕПС може бути використаний одноразово, незалежно від суми покупки. Вартість покупки за ЕПС має дорівнювати або перевищувати номінальну вартість такої ЕПС. Придбання товарів, загальна вартість яких є нижчою від номінальної вартості ЕПС, прирівнюється до використання ЕПС на її повну номінальну вартість (часткове використання ЕПС не передбачено).
Якщо ціна товару вище номіналу ЕПС, Власник ЕПС сплачує різницю між фактичною ціною покупки та номінальною вартістю ЕПС.
У випадку, коли ціна придбаного товару (сумарна вартість покупки) нижче номіналу ЕПС, різниця між ціною товару та номінальною вартістю ЕПС не повертається, а залишається в розпорядженні ТОВ «ЛАШ Україна», як така, від використання якої Власник ЕПС відмовився. 

6. Електронний Подарунковий Сертифікат не є цінним папером та/або платіжним документом та не підлягає обміну на грошові кошти або розміну на ЕПС меншою номінальною вартістю. 

7. У випадку втрати або крадіжки ЕПС, інших випадках використання ЕПС без дозволу Власника, неможливості ідентифікації ЕПС (не з вини продавця) така ЕПС відновленню не підлягає.

8. Електронний Подарунковий Сертифікат не є іменним, Власник має право передавати його іншим особам на свій розсуд. При передачі ЕПС третім особам Власник ЕПС повинен проінформувати таких осіб про умови отримання товарів за ЕПС згідно з цими правилами. У випадку порушення цієї умови Власником картки продавець не несе відповідальність за наслідки неналежної чи неповної поінформованості таких третіх осіб про умови використання Електронних Подарункових Сертифікатів.

9. Для придбання Електронного Подарункового Сертифіката в Інтернет-магазині Вам потрібно: оформити замовлення через сервіс сайту Інтернет-магазину lush.com.ua.

10. Для отримання товару на суму Електронного Подарункового Сертифікату, її Власник повинен прийти в будь-який роздрібний магазин «ЛАШ» або звернутися до інтернет-магазину «ЛАШ», що належить ТОВ «ЛАШ Україна», надати касиру роздруковану ЕПС, що містить унікальний код, або ввести код з ЕПС при замовленні на сайті у поле "код подарункового сертифікату" та обрати товар\-и на вартість, яка відповідає номінальній вартості ЕПС.

Електронний Подарунковий Сертифікат активується, тобто стає доступним для використання, наступного робочого дня (у разі придбання ЕПС в п'ятницю, сертифікат активується з понеділка).

Після отримання товару Електронний Подарунковий Сертифікат вилучається працівником магазину, його унікальний код анулюється, та ЕПС отримує статус «погашеної».

11. Електронний Подарунковий Сертифікат може бути використаний для отримання товарів, на які на момент здійснення покупки діють знижки або акційні ціни.

12. Майте на увазі, номінальна вартість Електронного Подарункового Сертифікату не використовується для оплати (погашення) вартості доставки придбаних товарів.

13. Адміністрація магазину має право не прийняти Електронний Подарунковий Сертифікат до погашення у випадку виникнення сумнівів у його дійсності (дійсності кода Електронного Подарункового Сертифікату), наявності ушкоджень на  роздрукованому ЕПС, тощо, та іншим причинам, які перешкоджають ідентифікації Електронного Подарункового Сертифікату.

У цьому випадку або за будь-яких інших питань, які пов'язані з придбанням Електронного Подарункового Сертифікату просимо Вас написати листа з поясненням причини та ситуації на електронну адресу [email protected] або зателефонувати щодо роз'яснення ситуації (044) 206-45-91 чи (050) 351-53-05 з 10.00 до 19.00 у будь-який день, окрім неділі та державних святкових днів.

Придбання Електронного Подарункового Сертифікату свідчить про Вашу обізнаність та згоду з умовами цих Правил, а також про прийняття Вами усіх викладених істотних умов купівлі-продажу такої ЕПС та одержання всієї інформації, необхідної та достатньої для придбання ЕПС. Цим же Вами також надається згода на обробку Ваших персональних даних в обсязі, необхідному для цілей придбання та використання ЕПС. 

Адреси магазинів можна дізнавайтеся тут 

Свіжих відчуттів, найкращих подарунків та ароматного радісного LUSH життя!
З любов'ю, Ваш LUSH