БЕЗКОШТОВНА доставка замовлення від 1000 грн на відділення Нової пошти

Чаріті ПотНаш лосьон-місіонер «Чаріті Пот» створений для того, щоб підтримати невеликі неприбуткові організації в Україні, які прагнуть змінити світ на краще та досягти стабільних, тривалих змін у суспільстві.

100% коштів від продажу (за вирахуванням ПДВ) лосьйону для рук та тіла «Чаріті Пот» перераховується на гранти.

Яка сума гранту?

Гранти «Чаріті Пот» виділяються в межах від 10 000 до 100 000 грн максимум на проект / заявку. В середньому, сума гранта «Чаріті Пот» коливається між 30 000 та 50 000 грн. Максимальна сумма у 100 000 грн виділяється досить рідко, оскільки це зменшує кількість проектів, здійсненню яких можна посприяти.

Хто має можливості отримати грант від  LUSH Україна Чаріті Пот?

- Організації, які працюють у сферах:

 • захисту тварин;
 • захисту навколишнього середовища;
 • захисту прав людини (соціальної справедливості, рівних прав для усіх)

- Невеликі неприбуткові організації 

Ви можете подати заявку, якщо річний прибуток Вашої організації складає менше 1 млн грн, і нею повністю чи здебільшого керують волонтери. 

Грантами «Чаріті Пот» ми підтримуємо, у тому числі, організації, які працюють відносно недовго, та стартапи (недавно створені організації).

- Проекти, націлені на довгострокові перспективи

Ми вважаємо цінним фінансувати ті проекти, які спрямовані на запобігання та усунення першопричин проблеми.

- Організації та проекти, тактикою яких є ненасильницькі дії, - тобто такі групи, які не мають наміру заподіяти фізичну шкоду іншим чи погрожують такою. 

Lush визнає, що ненасильницькі дії відіграють важливу роль у досягненні соціальних змін.

- Проекти, які надають допомогу і підтримку нужденним (напр., притулки для тварин, групи підтримки біженців, тощо) зазвичай отримують фінансування. 

Гранти «LUSH Україна Чаріті Пот» надаються на фінансування кампаній за права веганів, вегетаріанців та тварин; групам по боротьбі з вівісекцією; на стерилізацію бездомних тварин; заповідникам, де живуть тварини, які не зможуть вижити на волі; притулкам для тварин, де їх не вбивають і не використовують (наприклад, у зоотерапії, для катання верхи чи в контактних зоопарках і т. д.). Ми також фінансуємо витрати на харчування лише у тих випадках, коли воно вегетаріанське / веганське.

- Проекти, які мають чітку мету проекту, кампанії. Ми також виділяємо фінансову підтримку тим, кому це найбільше необхідне 

Гранти «LUSH Україна Чаріті Пот» спочатку надаються проектам, яким складніше самостійно залучити джерела фінансування (тому заявки на проведення масштабних заходів, які мають можливість залучити більшу аудиторію та джерела фінансування, розглядаються в останню чергу).

У першу чергу гранти LUSH Україна Чаріті Пот виділяються на проекти, які в жодній мірі не суперечать цінностям та етичним принципам компанії LUSH.

Заявки НЕ приймаються від таких організацій, які:

 • Заперечують права інших людей
 • Причетні до використання / жорстокого поводження з тваринами (у тому числі фермерство, тестування на тваринах)
 • Примушують інших погрозами чи силою змінити їх переконання
 • Підозрюються у расизмі чи упередженому ставленні
 • Не допускають чи заважають свободі слова
 • Засуджують інших на підставі чогось іншого, ніж їх вчинки
 • Не намагаються стати екологічно відповідальними
 • Пропагандують / підтримують насильство, агресію чи утиски інших
Які типи організацій ми НЕ зможемо підтримати грантами?

 • Приватних осіб.
 • Релігійні чи військові організації
 • Гранти не виділяються на фінансування протиправних дій, а отже, не сприяють порушенням закону.
 • Проекти з тваринництва, відбраковування тварин з метою їх захисту, вилову диких тварин (у тому числі, на програми розведення тварин у неволі) чи передачі тварин новим власникам за кордоном.
 • Організації, що працюють на комерційній основі у сферах торгівлі квотами на емісію парникових газів, угодами, пов’язаними з компенсаціями за викиди вуглецю, механізмами чистого розвитку чи скороченням викидів, що зумовлені збезлісенням та деградацією лісів (REDD). Також на фінансування «Чаріті Пот» не можуть претендувати фермерські господарства чи лісництва.
 • Організації, які надають соціальну допомогу, що виходить за рамки задоволення базових життєвих потреб.
 • Дуже рідко фінансуються театральні постановки чи арт-проекти. Причиною є те, що ми підтримуємо проведення саме кампаній. Якщо Ви бажаєте подати заявку на фінансування арт-проекту, його метою має бути кампанія, а у заявці повинні бути докази, що проект буде активно залучати аудиторію до участі у кампанії у тих сферах, які ми фінансуємо. У випадку позитивного висновку це буде вважатися грошовим пожертвуванням, а не інвестицією, а сама постановка має бути некомерційною.
 • Студентські експедиції, школи, ради, волонтерські туристичні проекти, наукові дослідження, спонсорські заходи (наприклад, спортивні марафони, змагання і т. д.), заходи зі збору грошових коштів чи спонсорство заходів (Lush проти платної реклами).
 • Витрати на заробітну плату для волонтерів.

Що потрібно для подання заявки?

Інформація про організацію

Вам потрібно буде трохи розповісти нам про свою спільноту.  Нас цікавить базова інформація, а саме назва, адреса, наявність статусу благодійної неприбуткової організації і т. д., і детальна інформація про Ваш сумарний річний прибуток і витрати, скільки у Вас у штаті співробітників, якщо вони у Вас є, а також історія створення та місія Вашої організації. Якщо Ваша організація з’явилася нещодавно, Вам потрібно надати коротку довідку про її лідерів.

Інформація про проект 

Ретельно продумайте, що Ви плануєте, бо Вам потрібно буде надати зрозумілий, з чітко визначеною метою і добре прописаний план проекту. Вам потрібно буде визначитися, на яку суму Ви розраховуєте, коли саме вона Вам знадобиться, і чи розглядаєте Ви її виплату частинами, якщо ми не зможемо надати всю суму відразу. Вам також буде необхідно розповісти нам, що саме Ви хочете робити, чому Ви вважаєте, що це так необхідно, де і коли буде реалізовуватись Ваш проект, кому чи яким чином він може бути корисним, і подумати про те, які інші групи Ви, можливо, дублюєте, а з якими можете співпрацювати. Ви також можете додавати будь-які посилання на веб-адреси до будь-якої супровідної документації – наприклад, трейлери до фільмів, фотографії, статті в Інтернеті.

Бюджет

Вам буде потрібно надати на розгляд бюджет Вашого проекту в українських гривнях, в якому зрозуміло і у подробицях зазначено, як саме Ви плануєте витрачати грошові кошти з гранту. Ваш бюджет повинен відповідати заявленій сумі. Якщо Ви надаєте додаткову інформацію стосовно бюджету (наприклад, про витрати, на покриття яких Ви не претендуєте), переконайтеся, що вони винесені окремо і вказані як ті, що не підлягають розгляду.

Уникайте узагальнених формулювань витратної частини таких, як, наприклад, «адміністративні витрати» чи «витрати на проведення кампаній» – їх слід розбивати на окремі пункти, які й складають цю загальну суму витрат (наприклад, 3000 грн на виготовлення інформаційних стендів, 800 грн за доставку поштою юридичних документів споживачам послуги). Якщо Ви плануєте придбати майно (наприклад, обігрівач, намет, велосипед), вкажіть, скільки одиниць Ви купуєте, і що буде з усім цим майном після завершення Вашого проекту. Якщо Ви сплачуєте за поїздку, вкажіть, хто їде, чому, куди і як (наприклад, поїздом, на автомобілі и т. д.).

Особи, які можуть рекомендувати Вас/Вашу організацію

Додатковою перевагою при заповненні заяви на грант стане наявність особи, яка може Вас порекомендувати як гідну та сумлінну організацію для співпраці. Така особа має бути незалежною від Вас / Вашої організації та мати досвід, який дозволяє йому/їй надавати оцінку діяльності, успіхів та складностей. Ця особа (чи особи) не можуть бути спонсором, співробітником, волонтером, засновником чи довіреною особою у Вашій групі. Він\вона також не може бути фінансово залежним/-ою від Вашої групи чи співпрацювати з Вами на фінансовій основі. Однак посилання на таку особу з організації, яка працює в аналогічній Вашій сфері (тобто має відмінне уявлення про Вашу роботу) є чудовою можливістю продемонструвати, наскільки широкими є зв’язки Вашої організації.

Коли можна подати заявку?

Заявки приймаються в будь-який час безперервно. Разом з тим Ви маєте розуміти, що минає від 1-ого до 3 місяців з моменту подачі заявки до моменту, коли Вам виділяються кошти. Заявки розглядаються у порядку надходження. Тому, якщо питання Вашого фінансування є надзвичайно терміновим, будь ласка, пишіть за адресою [email protected], щоб отримати консультацію з цього питання. 
Як можна подати заявку?


Легко! Онлайн-форма заявки знаходиться тут

Що відбувається після подачі заявки?

Після того, як Ви надсилаєте заявку, вона опрацьовується і перевіряється на предмет наявності всієї необхідної інформації чи додаткових відомостей. Потім вона надається на розгляд експертній групі. Розраховуйте на те, що цей процес триватиме не менше 4-8 тижнів (заявки, що надходять у листопаді та грудні, розглядаються протягом 8-10 тижнів).

У процесі розгляду заявки з Вами можуть зв’язатися, якщо для прийняття рішення знадобляться додаткові деталі чи пояснення. Рішення приймаються експертною LUSH-групою. Експертна група оцінює та відбирає заявки, які найточніше відповідають вимогам отримання гранту «Чаріті Пот». Коли Вашу заявку буде занесено в остаточний список, ми зв’яжемося з особою (особами), які можуть вас рекомендувати, і їх відгуки допоможуть прийняти остаточне рішення.

Якщо по Вашій заявці позитивне рішення не приймається, Вам повідомлять про це електронною поштою. На жаль, приймаючи до уваги кількість, у нас нема можливості надавати детальне пояснення стосовно відхилених заявок. Однак відмова в один період не має Вам завадити ще раз подати заявку, бо вона може бути пов’язана з тим, що кількість заявок перевищує ліміт виділених коштів, і пріоритет просто був наданий іншим проектам.

Будь ласка, не забудьте повідомити особам, які можуть Вас рекомендувати, що від того, наскільки швидко вони дадуть відповідь, безпосередньо залежить час, необхідний для прийняття остаточного рішення. При цьому у випадку позитивного рішення Ви отримаєте підтвердження електронною поштою, в якому буде зазначена і сума Вашого гранту. Після цього Ви отримаєте перелік необхідних документів (від нас та запит на Ваші документи, включаючи договір з Вами) для отримання фінансового гранту. Кошти зазвичай перераховуються протягом 7-10 днів.

Що потрібно зробити, якщо по заявці приймається позитивне рішення?

Якщо приймається позитивне рішення, то назва Вашої організації, опис проекту і посилання на Ваш веб-сайт з’являються на нашому сайті, щоб забезпечити прозорість для клієнтів та персоналу компанії Lush. Ми не розголошуємо суму гранту. 

Вам необхідно буде надати зворотній зв’язок по Вашому проекту, або коли його буде завершено, або протягом року після отримання коштів (виходячи з того, що відбудеться раніше). Ви маєте бути готові надати посилання на будь-які джерела, що можуть підтвердити надану інформацію (статті в національній та місцевій пресі, відео в соціальних мережах чи квитанції, що підтверджують наявність значних активів).

Ми організовуємо неформальні виїзні візити, щоб команда «Чаріті Пот» могла краще познайомитись з Вашою групою і проектом. Вони будуть організовані в зручний для Вас час, але майте на увазі, що відвідання місця, де проект реалізується є обов’язковим.

Якщо у Вас є додаткові питання, ми ради відповісти на них - пишіть нам [email protected]

Долучайтеся до позитивних трансформацій - разом ми зробимо цей світ кращим!