БЕЗКОШТОВНА доставка на відділення Нової пошти при купівлі від 1000 грн!

Інноваційні тверді шампуні

Ви певно багато про них чули та можливо вже користувалися або користуєтеся?
Тверді шампуні – це сучасна ( етична, практична, екологічна) альтернатива рідкій версії шампунів. Ці, схожі на великі пігулки, засоби роблять волосся чистим та щасливим, завдяки найкращим дорогоцінним оліям та свіжим рослинним інгредієнтам. До того ж, вони дуже економічні та не потребують зайвого пакування (окрім багаторазової баночки для зберігання).

Історія

Цікаво, що історії великих винаходів часто починаються з… помилки. Більш ніж 25 років потому креативна винахідниця у сфері косметики та співзасновниця LUSH, Мо Константин натхненно працювала над створенням нової мильної основи – та, завдяки щасливому випадку, вийшов зовсім інший продукт. Твердий шампунь! Коли винахідники збентежено вирішували, що їм робити з цією дивовижною «мильною основою», що має властивості шампуня, малюк, син Мо, грався неподалік, слухав дорослих та повідомив: «я не мило, я шампунь» ( англ. - «I`m Not A Soap I`m a Shampoo bar» - з перших літер складається INASIA). Це стало вирішальним, було обране ім’я INASIA shampoo та сміливо створений абсолютно новий, революційний продукт для очищення волосся.
Й він без перебільшення став культовим!  На сьогодні існує безліч різноманітних твердих шампунів - LUSH пишається революційністю та світовим лідерством у цій сфері

Косметична революція та етична місія

Головними особливостями цих творів косметичного мистецтва є їх повна «оголеність» (в LUSH ми любимо так називати продукти без пакування), відсутність синтетичних консервантів, економність та ідеальний розмір. Це робить їх справжніми друзями навколишнього середовища. За підрахунками користувачів з більш ніж 50 країн світу, одного твердого шампуню LUSH вистачає приблизно на стільки ж разів миття, як 3-ьох пляшок звичайних рідких шампунів по 250 гр

А тепер, увага (о, як же ж нам приємно ділитися з Вами цими даними) – за останні 10 років, з 2009 по 2019 роки, лише в LUSH-Україні було продано 352 445 твердих шампуня!

Це значить, що ми з вами зберегли 1 057 335 (!!!) пластикових пляшок (більшість з яких не піддаються переробці) від викидів на смітники України.  Якщо Ви також шануєте етичні версії шампунів – особисте "ДЯКУЄМО!" Вам, Ви чудові!

А тепер уявіть, що станеться, коли всі відмовляться від пластику та стануть користуватися твердими аналогами? Вплив на навколишнє середовище буде колосальним.

Як користуватися твердим шампунем:

  • Крок 1. Візьміть свого нового оголеного улюбленця з собою до душа.
  • Крок 2. Спіньте його в руках або проведіть пару разів безпосередньо по мокрому волоссю до утворення м'якої та божественно ароматної піни.
  • Крок 3. Помасажуйте шкіру голови, насолодіться ніжним ароматом ефірних олій та змийте піну теплою водою. Простіше простого!

Як правильно зберігати твердий шампунь:

  • Давайте йому висихати між використаннями - в місці, куди не потрапляє прямий потік води.

  • Ми радимо зберігати його у металевій баночці для шампуня. Це зробить зберігання не тільки естетичним, а й дуже зручним для перельотів і походів!


Дорогоцінні інгредієнти у складі твердих шампунів

 В LUSH, нам дуже важливо створювати продукцію, яка не лише буде робити Вас прекрасними, але й мати позитивний вплив на планету та її майбутнє всіх її жителів. В наших унікальних твердих шампунях ми використовуємо лише найякісніші інгредієнти - свіжі фрукти, цілющі рослинні та ефірні олії, зібрану вручну морську сіль, етичний мед та інше. Ми закуповуємо інгредієнти в різних куточках світу, підтримуючи локальні фермерські спільности, стале землеробство, перевіряючи якість та гарантуючи оплату праці згідно з законами Справедливої торгівлі.

Тож пам’ятайте, обираючи «оголені» шампуні – Ви обираєте комфортну сучасніть та чисте майбутнє! Майбутнє для розкішного здорового вигляду свого волосся та планети, в якій менше сміття та більше взаємодопомоги та чесної оплати праці.

Дізнавайтеся більше та обирайте твердий шампунь саме для Вашого типу волосся тут