БЕЗКОШТОВНА доставка на відділення Нової пошти при купівлі від 1000 грн!

Проти тестування на тваринахLUSH не тестує свою косметику на тваринах, не використовує інгредієнти тваринного походження та закуповує сировину лише у компаній\ спільнот, які не причетні до експлуатації тварин задля тестування та не планують робити це в майбутньому.

Ми розуміємо, що безпека покупців важлива, але знаємо, що це може бути забезпечено без використання тварин. Шокуючий факт, при розробці нових видів косметики в світі щорічно гине 8 мільйонів піддослідних тварин. Це одна з причин, чому LUSH свідомо відмовляється закуповувати інгредієнти у постачальників, які проводили або брали участь у випробуваннях на тваринах після 1 червня 2007 року (фіксована дата).

Ми заохочуємо постачальників проводити випробування на безпеку з використанням альтернативних методів тестування - не на тваринах. Ми віримо в інновації та сприяємо розробці таких методів. У 2012 році ми заснували щорічну премію LUSH PRIZE (250 000 фунтів) для фінансування та підтримки вчених, що працюють в сфері пошуку альтернативних методів тестування.

LUSH веде боротьбу за припинення тестів на тваринах у співпраці з The Human Society International (HSI), однієї з найбільших міжнародних організацій, яка займається захистом тварин. HSI співпрацює з державними структурами, вченими та компаніями, щоб домогтися скасування будь-яких випробувань на тваринах.

Сьогодні у всьому світі більш ніж 900 успішних магазинів LUSH в більш ніж 50 країнах - і ми думаємо, наш приклад показує, що можна створювати, виробляти та виводити на ринок косметику без тестів на тваринах. Творці бренду дотримувалися цих поглядів з першого дня існування LUSH і непереборні в своїх переконаннях донині. 

Ми віримо, що справжня краса повинна бути вільна від жорстокості!