БЕЗКОШТОВНА доставка на відділення Нової пошти при купівлі від 1000 грн!

Етичні закупкиВ LUSH ми пишаємося своєю творчістю та інноваціями, які не обмежується створенням унікальних продуктів. З самого початку нашою метою було використання найкращих, найбільш безпечних та дорогоцінних інгредієнтів з усіх куточків світу.

Ми усвідомили факт, що якщо Ви хочете мати кращі інгредієнти, то повинні знайти їх самостійно, а не задовольнятися пропозиціями ринку. Наша натхненна команда зі закупівель невпинно працює, щоб гарантувати LUSH найкращі за якістю, етичні інгредієнти. Часто це вимагає творчого мислення та пошуку нестандартних рішень - адже не так легко знайти гарантовано чисті та якісні ефірні олії та абсолюти, найсвіжішу натуральну сировину, тільки безпечні синтетичні добавки, 100% перероблену упаковку. LUSH також дуже серйозно підходить до підтримки спільнот фермерів і регіонів, у яких ми закуповуємо інгредієнти. Ми вважаємо, що інгредієнти слід купувати свідомо, щоб захищати, як навколишнє середовище, так і соціальне. LUSH підтримує ініціативи Справедливої Торгівлі та громадської торгівлі. 

Ми ретельно з'ясовуємо, який вплив наші закупівлі надають на людей та навколишнє середовище - для нас дуже важливо, щоб наші закупівлі були корисними не лише для нас, але й не шкодили навколишньому середовищу.


Фактори, які ми враховуємо при закупівлі інгредієнтів:

- Права працівників - профспілки, колективні переговори, здоров'я та безпеку, свободу при бажанні припинити роботу, справедливу оплату, розумний робочий час, відсутність дискримінації, невикористання дитячої праці.

Наша позиція щодо дитячої праці узгоджується зі стандартами ILO. Ми вважаємо, що мінімальний працездатний вік не повинен бути нижче віку, необхідного для отримання обов'язкової освіти на місцевому рівні. Ми наполягаємо на тому, щоб наші постачальники не використовували дитячу працю.

- Навколишнє середовище - органіка, стійкість виробництва, зникаючі види, виробництво викидів в землю чи воду, використання ресурсів для переробки інгредієнтів, відсутність генетичної модифікації тощо

- Захист тварин - відсутність тестування інгредієнтів на тваринах. Лише вегетаріанські інгредієнти.

- Транспорт - відстань, мінімальні авіаперевезення, кількість використаних пакувальних матеріалів.

Ми закуповуємо ...

- 1/6 частину світового врожаю абсолюту апельсинових квітів в невеликих апельсинових гаях Туніса.

- 1/8 частина загальносвітового обсягу олії неролі, зібрану вручну з апельсинових дерев Тунісу.

- 1/10 світового врожаю абсолюту турецької троянди, зібрану кочовим народом рому

- бензойну смолу в співтоваристві п'яти сіл, розташованих в важкодоступних скелях Північного Лаосу

- олію ши, за правилами Справедливої Торгівлі, підтримуючи 400 жінок у віддалених районах Гани.

- 55 тонн органічної олії какао за правилами Справедливої Торгівлі з Коста-Ріки та Домініканської Республіки.

- майже 1/5 британського імпорту хни, колосальні 50 тонн.

- один острів в південно-тихоокеанському регіоні, що виробляє сандалову олію (щоб уникнути грабіжок, мафії та контрабанди в Індії)

- 1/3 всього врожаю олії блакитної ромашки в Угорщині.

- 150 букетів квітів на тиждень або близько 8000 букетів на рік для використання в наших свіжих продуктах.

- 25 тонн органічних фруктів на рік та 50 тонн свіжих фруктів та овочів на рік - як органічних, так і традиційних, з урахуванням місцевих погодних умов.

- LUSH також припинив використовувати близько 250 тонн пальмової олії, щоб врятувати орангутангів та їх середовище проживання, що знаходиться під загрозою зникнення в тропічних лісах Індонезії.


Підтримка постачальників

Протягом багатьох років наша політика була спрямована на придбання інгредієнтів безпосередньо у виробників: фермерів та переробників. Це означає, що наша команда зі закупівель подорожує по світу, відвідуючи постачальників, зустрічається з людьми безпосередньо залученими у виробництво інгредієнтів. Ми з першоджерел отримуємо інформацію про те, як інгредієнти вирощуються, збираються, видобуваються, обробляються і т.і. Це дозволяє нам отримати краще розуміння про сировину, звідки вона береться, як вона виробляється, які потенційні проблеми з робочою силою або навколишнім середовищем можуть виникнути, і що може вплинути на вартість матеріалів (сезонність, урожай, клімат і т. і.).

Закупівлі наших інгредієнтів при особистому спілкуванні допомагають нам підтримувати хороші, чесні, довгострокові продуктивні відносини з виробниками / постачальниками та гарантувати безперебійну поставку матеріалів відмінної якості для виробництва нашої продукції. Ми можемо гарантувати, що наші постачальники розуміють потреби нашого бізнесу, а також розуміють обмеження своєї діяльності. Купуючи безпосередньо у виробників, ми також можемо підтримувати та допомагати фінансово їх проектам.

Це сфера постійно розвивається із зростанням бізнесу LUSH, і ми розвиваємо нові відносини з постачальниками у всьому світі.