БЕЗКОШТОВНА доставка на відділення Нової пошти при купівлі від 1000 грн!

Корпоративні подарунки у стилі LUSH!Шукаєте стильні та ароматні дизайнерські подарунки, які піклувалися би про Ваших колег та працівників, не завдаючи шкоди природі? Lush має найкрасивіші та найетичніші подарунки на будь-який смак!

У буремному сьогоденні, коли ізоляція та ковід підступно спіткали людство та виснажили ментальні ресурси співробітників, ми всі прагнемо відновлення та натхнення для нових сил та звершень у бізнесі. LUSH пропонує подарункові набори, що сповнені ароматною турботою за кожним вашим улюбленим співробітником. 

Ми дбаємо про вас та цінуємо ваше бажання змінювати світ на краще. Купуючи подарункові набори LUSH,

 • ви говорите впевнене «ні» надлишку одноразового пластику;
 • ви підтримуєте громади та ремісників, які власноруч виготовляють обгортки, стрічки та натуральні папери. Ви ж пам’ятаєте, всі продукти та подарунки LUSH виготовляються вручну на фабриках у місті Пул, Дорсет, Великобританія.
 • ви купуєте продукти, які створені з етичних інгредієнтів, які закуповуються за правилами Справедливої Торгівлі та сприяють відродженню світової екосистеми.

Створення, дизайн та наповнення подарункових наборів LUSH – захоплююче та відповідальне завдання.  Винахідники приділяють безліч часу для створення продуктів, які б викликали певний настрій, почуття, провокували особливі моменти. Наша команда закупівельників  сировини дотримується найвищих етичних стандартів у пакуванні. Ми піклуємося, щоб пакування для подарунків було б придатне до багаторазового використання або до вторинної переробки.  

Ви відчуваєте, скільки любові та турботи приховано у LUSH подарунках, залишилося обрати ті, що відповідають вашим потребам!Що може запропонувати Lush?

 • Задоволення за будь-яким бюджетом! Невеликий та милий подарунок, як приємний жест для колеги, або вражаючий уяву подарунок для натхнення та мотивації визначного співробітника? Вибір за вами! 

 • Пакування для багаторазового використання: подарунки, які продовжують дарувати!

 • У якості наповнювача для подарункових коробок ми використовуємо еко-попс, він зберігає продукти від пошкодження, повністю біологічно розкладний та створений з кукурудзяного крохмалю.

 • Читайте про склад подарунку, обирайте колір, вид, форму та розмір серед нашої святкової колекції подарункових наборів.  Кожен подарунок має свою історію та унікальність!

 • Подарунки, що генерують настрій! Свіжість або спокусливість, зняття втоми або навіювання сну - обирайте настрій, який ви бажаєте подарувати своїм колегам. Ми дбаємо про те, щоб подарунковий набір складався з продуктів з певними ароматерапевтичними властивостями, які б очищували не лише ваше тіло, але й розум від турбот.

  Особистою рекомендацією радимо подарункові набори з "сонними" продуктами. За часів глобального безсоння та тривожності наші засоби з колекції "Сутінки", сповнені французькою органічною лавандою, вже встигнули стати світовими бестселерами та фаворитами у багатьох людей, який часто спіткає стрес (тобто, у 80% населення планети). Зрештою, найкращий подарунок, який ви можете дати своїм колегам - це якісний відпочинок, а набір з продуктами "сонної" колекції додасть ефективності та приємних спогадів.

 • Що може бути кращим за яскравий подарунок?  Звичайно ж, два подарунки! Наші пакувальні хустки фурошики - це тканинні альтернативи подарунковому пакуванню. Натхненні японською традицією, фурошики не лише виглядають фантастично, але й зменшують викиди пакувального сміття під час свят. Ці стильні етичні хустки можна використовувати знову і знову (у якості еко-торбинки, стильного аксесуару тощо). Обирайте подарунок, загорнутий у фурошики, – це одразу два подарунки!

 • Так! Безкоштовна доставка корпоративних замовлень.

  Зв’яжіться з найближчим до вас магазином LUSH через сторінку сайта тут або використайте  живий чат, або зателефонуйте +38 050 351 53 05,  або напишіть нам на електронну пошту та зробіть замовлення! Персональний LUSH консьєрж допоможе віднайти те, що потрібно саме вам!

       ОБРАТИ ПОДАРУНОК LUSH