БЕЗКОШТОВНА доставка на відділення Нової пошти при купівлі від 1000 грн!

Еко-попс всередині подарунків LUSH


Чим надихається LUSH у створенні "пакування" для своїх продуктів - ви ж знаєте відповідь, вірно?

Природа нескінченно надихає.

Фруктам відомий секрет ідеального пакування. Банани мають яскраве та піддатне біорозпаду "пакування", апельсини також індивідуально "запаковані" своєю шкіркою, яка відмінно утилізується, як органічний відхід або ж може бути використаною для інших потреб, а яблука зростають зі "шкірою", яка захищає їх м'якіть.

Природа заряджає енергією.

Її плоди ми використовуємо в наших розкішних засобах, наприклад, в свіжих масках для обличчя, які наповнені свіжими натуральними інгредієнтами. Ми також захищаємо природу, підтримуючи фантастичні екологічні проекти за допомогою таких засобів, як, наприклад, наш лосьйон-місіонер "Чаріті Пот".

Природа зобов'язує.

Ми повинні дбати про чистоту нашої природи, тому намагаємося брати з неї приклад та натхнення у створенні максимально раціонального та екологічного пакування для наших подарунків. Як зовні, так і всередині.

Ласкаво просимо до затишного світу всередині подарункової коробки LUSH! Окрім чудових ароматних продуктів, ух ти, що ж це там за палички? Давайте дізнаємося про них більше.

Спочатку LUSH пробував використовувати попкорн (так-так, справжнісінький попкорн). Його можна було транспортувати в формі маленьких ядер, це допомагало скоротити викиди при транспортуванні за рахунок зниження вантажних навантажень на етапах виробництва. Попкорн також можна було компостувати відразу після виконання ним свого призначення (збереження продуктів від пошкодження під час перевезень). І, як приємний бонус, цей наповнювач в подарункових коробках і посилках LUSH, нагадував Вам про важливість сходити в кіно.

Продовжуючи експериментувати з пакуванням, яке не завдає шкоди планеті, LUSH замінив попкорн на палички, зроблені з картопляного крохмалю (еко-фло). Проте, щорічно потреби фабрики Lush в Великобританії приводили до того, що 28000 мішків еко-фло перевозилося на відстань понад 300 миль від найближчого постачальника в LUSH.

Ми не зупинялися та шукали ще більш екологічне рішення. Навесні 2018 року інженери з команди Earthcare (команда Турботи про землю) почали розробляти власну систему для еко-пакування. Головною метою було скоротити відходи та викиди вуглекислого газу при транспортуванні наповнювача. Таким чином, LUSH самостійно почав виробляти різновид матеріалу, який відмінно піддається компостуванню та називається еко-попс! Цей інноваційний перехід від закупівлі продукту до власного виробництва дозволив LUSH скоротити 24000 кілометрів на рік для вантажівками на території Великобританії. Це заощадило 19 тонн викидів СО2 щорічно.

Джеремі Девіс, інженер команди Process Improvement (команда Удосконалення Процесів), пояснює: "Виробляючи власний наповнювач для коробок та посилок, ми скоротили кількість поставок. Тепер замість 100 вантажних доставок еко-фло ми отримуємо 4 вантажних поставки з гранулами кукурудзяного крохмалю на рік.


Для того, щоб зробити еко-попс, гранули кукурудзяного крохмалю змішуються з невеликою кількістю рослинної олії та пресуються при високій температурі під тиском. За таких гарячих умов крохмаль починає розширюватися та перетворюється у ті самі палички, які й захищають продукцію LUSH і які за властивостями нагадують полістирол, проте є повністю натуральними та піддатними до компостування.

Коли ми працювали з попкорном, ми використовували двигуни, які нагрівали повітря, що і призводило до розширення ядер. У процесі приготування еко-попс тепло генерується тертям і передається відразу крохмалю, що значно економить енергію.

Лише з одного мішка крохмальних гранул вагою в 700кг можна отримати кількість еко-попсу, достатню для заповнення цілої вантажівки з двома великими секціями. На відміну від свого пластикового товариша, полістиролу, еко-попс швидко розкладається у воді та грунті, а також набагато краще захищає продукцію від ударів при транспортуванні.>Все це робить еко-попс чудовою знахідкою для безпечної доставки улюблених продуктів LUSH Вам додому. Якщо Ваша сила волі дозволяє вам не використовувати все й відразу, а зберегти щось на потім, то еко-попс допоможе Вам в цьому. Просто візьміть невелику кількість наповнювача та покладіть в коробку, висувний ящик або косметичку, потім акуратно розкладіть там продукти. Можливо, еко-попс здається не зовсім візуально ефектним та кольоровим, але він дійсно чудовий, етичний та дуже важливі для збереження чистого довкілля.