БЕЗКОШТОВНА доставка на відділення Нової пошти при купівлі від 1000 грн!

Як обрати засіб для очищення шкіри обличчя?Ми знаємо, ви бажаєте купувати не гарне пакування, а доведено ефективні продукти. Наші засоби для очищення обличчя створюються вручну зі свіжих ефективних інгредієнтів, щоб задовольнити потреби найвибагливішої шкіри. Ми підготували корисні поради, які допоможуть вам віднайти свій ідеальний LUSH засіб для очищення (вмивання, зняття макіяжу) вашого обличчя та зроблять ваш досвід використання радісним, здоровим та ароматним.

1. Визначте потреби вашої шкіри

Як би ви описали свою шкіру? Забудьте про категорії на кшталт “комбінована” або “типу Б”, адже потреби кожної шкіри можуть сильно варіюватися: вони унікальні, як і ви самі. Отож, перш ніж обирати очищающий засіб, важливо точно визначити, що потрібно саме вашій шкірі. Якщо відчуваєте жирність у Т-зоні і сухість на інших ділянках обличчя, ви можете називати свою шкіру комбінованою, але те, чого вона насправді потребує, це балансування. Оберіть засіб для вмивання з інгредієнтами, які балансуватимуть: наприклад, з лавандою чи медом. Вони забезпечать потрібний догляд для вашого обличчя та подарують ефект, який вас порадує.

2. Перегляньте свій поточний догляд за обличчям

У кожної людини протягом життя формується власний, звичний саме для неї, повсякденний ритуал догляду за обличчям. Швидше за все, у вас також є якась лінійка догляду, яка добре вам підходить, бо визначена потребами вашої шкіри та способом життя. Якщо ви часто подорожуєте, то, мабуть, користуєтеся твердими продуктами на кшталт мил для обличчя “Допомога природи” або “Вугільна чистота”. А, може, ви з тих, хто завжди встигає побалувати себе освіжаючою “Мегам’ятною маскою”? У будь-якому разі, важливо враховувати й спосіб вашого життя - коли і як часто вам зручно користуватися засобом для очищення. Це допоможе звузити коло можливих варіантів.

3. Спостерігайте за своєю шкірою після вмивання

Припустимо, ви використовуєте пінистий засіб для вмивання, бо він задовольняє вашу потребу в очищенні. Але як ваше обличчя почувається після цього? Комфортно чи надто стягнуто? Ефект стягнутості – це показник, що засіб вам не підходить. Додатковий продукт не повинен створювати додаткову проблему в догляді за обличчям. Тип реакції на ваш поточний засіб допоможе зрозуміти, наскільки це саме ваш ідеальний продукт.

4. З’ясуйте, який ефект вам потрібен

Це важливий крок. Якщо виникла потреба в ексфоліації, розгляньте очищаючі засоби для обличчя й тіла з таким ефектом. Наприклад, скраб “Атлантіс” або ж засіб для вмивання “Кукурудзяний рулет”. Якщо ваше першочергове завдання – зняття макіяжу, скористайтеся нашою культовою класикою: засобом “Ультрабленд”.  Чи, може, вам потрібне лагідне очищення на кожен день, балансування та відчуття гладкості? Тоді засіб для вмивання “Янгол” готовий прилетіти вам на допомогу! Обираючи LUSH засіб своєї мрії, керуйтеся бажаним ефектом, не обмежуючись виключно типом шкіри.


5. І, нарешті, яким ви бачите ідеальне майбутнє для своєї шкіри?

Зізнайтеся, після затраченого часу на догляд за обличчям дуже хочеться просто тішитися своїм відображенням у дзеркалі. Ми віримо, що здорова шкіра – це гарна шкіра, але ви можете мати власну, конкретнішу картину того, що це означає саме для вас. Сяюча, свіжа, збалансована, матова, м’яка… і так до нескінченності!  Немає єдиної правильної відповіді, тому ми створюємо різні засоби для очищення, які допоможуть саме вам досягти найкращої можливої версії вашої шкіри обличчя.


ОБРАТИ ІДЕАЛЬНИЙ ЗАСІБ ДЛЯ ОЧИЩЕННЯ ОБЛИЧЧЯ

Наші професійні експерти-консультанти, завжди радо додатково проконсультують та нададуть пораду у чаті ( або по телефону). Також обирайте найближчий до вас магазин LUSH та вирушайте у ароматну подорож за новими LUSH фаворитами 

З любов’ю, Ваш LUSH