БЕЗКОШТОВНА доставка на відділення Нової пошти при купівлі від 1000 грн!

Невпинний ріст волоссяНа вашій голові – від 90 000 до 120 000 волосяних фолікулів. У кожного – три основні фази росту волосся: анаген, катаген та телоген. Вони приходять на зміну одна одній протягом усього вашого життя.
Засновник LUSH, Марк Константин, професійний трихолог за фахом й натхненний винахідник багатьох засобів для волосся в нашій компанії. Він переконаний - для того, щоб виростити гарну шевелюру та попередити надмірне випадіння волосся важливо розуміти цикли та фази росту волосся, знати денну норму у випадінні волосся  (щоб не панікувати передчасно) та загалом, більше розуміти процеси, що відбуваються на вашій шкірі голови. 

Тож ласкаво просимо до захоплюючого світу фаз росту волосся та вірного догляду за кожною волосинкою!

Анаген

Анаген - це фаза активного росту волосся. Близько 80% ваших волосин перебувають у цій фазі. Вони виростають у середньому на 0,5-1 см за місяць, а період повного росту кожної волосини може варіюватися від 2 до 6 років, він закладений генетично. Чули, як хтось скаржиться, що не може відростити коси до поясу? Імовірно, у цієї людини коротший цикл росту. Та є люди, у яких цикл росту волосся може бути й до 10 років. Лишень уявіть, якщо мати такий довгий цикл росту волосся і не стригтися, довжина волосся може збільшиться майже на цілий метр! Період росту волосся на інших ділянках тіла значно коротший, тому ми й не маємо дуже довгих брів та вій. Аби максимізувати швидкість росту протягом анагену, використовуйте олії, які зігрівають та стимулюють, як-от олії листя кориці, лавру та м’яти, які покращують кровообіг та постачають поживні речовини до шкіри голови, сприяючи здоровому росту волосся.

Катаген 

Катаген – це перехідна фаза. Після анагену волосся переходить у період катагену, який триває близько двох тижнів. В цей час волосяний фолікул зменшується на майже 17% відносно свого нормального розміру. Його нижня частина руйнується, а дермальний сосочок відривається, щоб лишитися внизу. Близько 2-3% волосся на голові знаходиться у цій фазі.

Телоген

Це - остання фаза, фаза спокою. Зазвичай вона триває близько трьох місяців. Протягом цього періоду волосина не росте, але лишається прикріпленою до фолікулу, поки дермальний сосочок «відпочиває» внизу. Волосяна цибулина тягнеться і стискається, надаючи майже ключкоподібної форми затверділим кератиновим клітинам. В цій фазі знаходиться близько 18% волосин. 
Нормальна втрата волосся – 50-100 волосин на день. 
Наприкінці телогену волосся знову повертається до фази анагену. Фолікул набуває попередніх розмірів в міру повернення дермального сосочка на місце. Як тільки вони знову з’єднуються – починає формуватися нова волосина. Якщо стара досі не випала – нова просто виштовхує її. Так цикл росту починається знову.

Від чого залежить ріст волосся?

Основний гормон, який визначає швидкість циклу росту волосся та його випадіння, – це тестостерон, що виробляється як у чоловіків, так і у жінок. Саме генетика визначає наскільки чутливими будуть волосяні фолікули до тестостерону, який призводить до довшої чи коротшої тривалості анагену. 
Як подовжити цикл росту волосся?

Ментол, який містять рослини сімейства губоцвіті, може завадити тестостерону «змусити» фолікулу вступити у фазу катагену – тобто, цей інгредієнт може подовжити цикл росту волосся. Звичайно ж, ви не обдурите генетику, проте використовуючи засоби з ментолом, ви можете зберегти якнайбільше волосин. Це особливо корисно під час стресу, що впливає на гормони, та після вагітності. Під час вагітності жіночі вироблення гормонів підвищується, що призводить до синхронізації усього волосся у стадію анагену. Тіло буквально перебуває в «режимі росту». Однак після вагітності та закінчення грудного годування гормони повертаються до своїх попередніх пропорцій, тому стрімке випадіння волосся в цей час – нормальне явище. Ментол може допомогти зробити цей процес більш керованим.

ТВЕРДИЙ ШАМПУНЬ ДЛЯ РОСТУ ВОЛОССЯ "НОВИНКА" (ВСЕСВІТНІЙ БЕСТСЕЛЕР! )
СТИМУЛЮЮЧИЙ ШАМПУНЬ «ВАСАБІ», СПОВНЕНИЙ МЕНТОЛОМ ТА КОФЕЇНОМ
ЛЕГЕНДАРНА МЕНТОЛОВА МАСКА ПРОТИ ВИПАДІННЯ ВОЛОССЯ «МІЦНЕ КОРІННЯ»

Випадіння волосся з механічних причин

Іноді телоген плутають із механічним пошкодженням. Наприклад, якщо ви робите зачіску «кінський хвіст» кожний день чи навіть на ніч – це дійсно шкодить волоссю через постійну тягу. Коли ви нарешті розпускаєте його, можете виявити інтенсивне випадіння і почати панікувати, що невдовзі волосся зовсім не лишиться! Найкращий спосіб запобігти цьому процесу – захистити волосся оліями та живильними компонентами. Також ви можете використовувати хну, аби огорнути кожну волосину додатковим захистом, роблячи її міцнішою. А ще по можливості бажано зменшити тягу та тертя, що негативно впливають на ваше волосся.

ПІДІБРАТИ ЖИВИЛЬНИЙ КОНДИЦІОНЕР ДЛЯ ЗАХИСТУ ВОЛОССЯ
ОБРАТИ ХНУ 

Розумний догляд за волоссям

Тепер ви знаєте, ваші волосяні фолікули перебувають у різних фазах росту, а процеси міксування росту й випадіння відбуваються постійно.
Дуже важливо забезпечити якнайкращий приплив крові до шкіри голови, щоб збільшити довжину волосся у фазі його росту. Це одна з найголовніших причин, чому ми дуже серйозно радимо використовувати шампуні для волосся, вільні від силіконів та мінеральних олій. Уникайте ці компоненти у складі шампунів, вони можуть забивати волосяну цибулину та провокувати уповільнення росту волосся, а іноді навіть призводити до дисбалансу мікрофлори шкіри голови. Також введіть раз на тиждень до свого ритуалу догляду за волоссям масаж шкіри голови з розігріваючими оліями – ви помітите результат вже через місяць. 

ОБРАТИ ШАМПУНЬ LUSH (так, вони ВСІ вільні від мінеральних олій та силіконів!)
ОБРАТИ «СУПЕРБАЛЬЗАМ» - цілющий засіб для масажу шкіри голови

Ми віримо, що ці маленькі важливі кроки у розумному догляді, а також усвідомлення того, як «все працює» стосовно росту та випадіння волосся призведуть до надихаючих змін у рості Вашого волосся. Також, необхідно прийняти той факт, що втрачати волосся щодня й у певній кількості – природно. Зрештою, при вірному догляді вони виростають знову! 

З любов’ю, Ваш LUSH