Спрей для тіла «Супермілк»
- Під шаром цукеркової солодкості приховується ніжна вершкова ванільна нота — навіть тим, хто не надто любить солодке, вона точно припаде до душі.
- Ми перетворили у спрей ваш улюблений аромат для волосся, щоб ви могли розпилювати його з голови до п’яточок!
- Органічний етанол допомагає аромату довше залишатися на шкірі, водночас підтримуючи біорізноманіття. Він виготовлений з цукрової тростини, вирощеної регенеративними методами та на основі відновлюваної енергії в Бразилії.
Склад: органічний денатурований спирт, вода (Aqua), парфумерна композиція, гліцерин, олія літсеї кубеби, абсолют тонка (Dipteryx odorata), абсолют ванілі (Vanilla planifolia), ефірна олія мигдалю (Prunus amygdalus amara), *бензилбензоат, *цитраль, *кумарин, *лимонен, *ліналоол
*Компоненти ефірних олій