БЕЗКОШТОВНА доставка замовлення від 1500 грн на відділення Нової пошти
  • is-vegan: vegan
  • group: парфуми
Тінь
  • 1250.00₴

Парфуми «Тінь»

Глибокий та загадковий, вишуканий деревний аромат, витканий з єднання сандалового дерева та олібанума (античного ладану), з ледве відчутними нотами солодощів.

Світло та Тінь нерозривно пов’язані та не можуть існувати поодинці. Це неначе дует палких коханців, які зливаючись у єдності створюють Досконалість. Розкрийте для людей своє світло та не приховуйте від них свою Тінь. Пишайтеся нею, ми створили унікальні парфуми саме для неї.

Перед осяянням людей своїм світлом, зробіть пару пшиків із флакона з написом «Тінь». Теплі деревні ноти сандалового дерева з Західного Тимора поєднаються з олією ладану із Сомаліленду та олією ґуаякового дерева та створять навколо вас магнетичну атмосферу, яка доповнить та надасть глибини вашому образу. І пам’ятайте - лише те що осяяне світлом, відкидає Тінь.

Ці парфуми - гендерно нейтральні та вібруючі у своїх відтінках.

Англійська назва - Shade

Склад: органічний денатурований спирт (DRF Alcohol), парфумерна композиція, вода (Aqua), гліцерин, *ліналоол, олія сандала з Західного Тимора (Santalum album), олія олібануму (Boswellia carterii), *лимонен, олія ґуаякового дерева (Bulnesia sarmientoi), бензиловий спирт, *бензил бензоат, *бензилциннамат, *циннамаль, *коричний спирт, *цитраль, кумарин, *фарнезол, *гераніол, гідроксицитронеллаль

*Компоненти ефірних олій

Лідія Іванова 25.06.2023

Цей аромат мені подарували. Спочатку від здався мені занадто важким, деревним для мене, я більше звикла до свіжих легеньких квіточок. Але потім... Потім я його розносила, і він видається мені магічним! Деревина тут на солодкуватій затишній базі. Взагалі ці парфуми занурюють мене в мирну творчу атмосферу релаксу, столярної майстерні, фудожніх пензлів та олійних фарб, чогось розслабляючого та прекрасного

Катя 01.03.2023

Дуже витончений, спокусливий аромат сандалу! Сексуально відкривається на чоловічому тілі, хочеться закутатись в цей аромат і вдихати його цілодобово!

Світлана 12.04.2022

Тепер один з найулюбленіших ароматів в Лаш!! Аромат просто неймовірний, такий легкий, трохи освіжаючий з нотками сандалу. Ще й дуже стійкий!! Я у захваті????

Анна 20.03.2022

Это пудровый аромат с холодными древесными нотами сандала и олибанума. Стойкий и шлейфовать!

Лиза 17.03.2022

Аромат нереальный просто!!! Не похож ни на один другой из коллекции Лаш. На мне раскрывается сладко с древесными нотками.

Вайн 22.02.2022

Для мене це аромат лісу в сонячну погоду. Трав'янистий, деревний, але при цьому тепло-пряний. Затишний, дуже зігріває. Обожнюю❤️

24.10.2021

Залишити відгук
Погано         Добре
  • Артикул: 61035
  • Вага: 30г
  • Наявність: Є в наявності

парфуми