БЕЗКОШТОВНА доставка на відділення Нової пошти при купівлі від 1000 грн!
  • is-vegan: vegan
  • group: парфуми
Тінь
  • 1000.00₴

Парфуми «Тінь»

Глибокий та загадковий, вишуканий деревний аромат, витканий з єднання сандалового дерева та олібанума (античного ладану), з ледве відчутними нотами солодощів.

Світло та Тінь нерозривно пов’язані та не можуть існувати поодинці. Це неначе дует палких коханців, які зливаючись у єдності створюють Досконалість. Розкрийте для людей своє світло та не приховуйте від них свою Тінь. Пишайтеся нею, ми створили унікальні парфуми саме для неї.

Перед осяянням людей своїм світлом, зробіть пару пшиків із флакона з написом «Тінь». Теплі деревні ноти сандалового дерева з Західного Тимора поєднаються з олією ладану із Сомаліленду та олією ґуаякового дерева та створять навколо вас магнетичну атмосферу, яка доповнить та надасть глибини вашому образу. І пам’ятайте - лише те що осяяне світлом, відкидає Тінь.

Ці парфуми - гендерно нейтральні та вібруючі у своїх відтінках.

Англійська назва - Shade

Склад: органічний денатурований спирт (DRF Alcohol), парфумерна композиція, вода (Aqua), гліцерин, *ліналоол, олія сандала з Західного Тимора (Santalum album), олія олібануму (Boswellia carterii), *лимонен, олія ґуаякового дерева (Bulnesia sarmientoi), бензиловий спирт, *бензил бензоат, *бензилциннамат, *циннамаль, *коричний спирт, *цитраль, кумарин, *фарнезол, *гераніол, гідроксицитронеллаль

*Компоненти ефірних олій

24.10.2021

Залишити відгук
Погано         Добре
  • Артикул: 61035
  • Вага: 30г
  • Наявність: Є в наявності

парфуми