БЕЗКОШТОВНА доставка на відділення Нової пошти при купівлі від 1000 грн!

Наші цінності

·  Ми віримо у ефективність продукції, виготовленої зі *свіжих органічних фруктів та овочів, найкращих та прискіпливо відібраних ефірних олій та безпечних синтетичних інгредієнтів.

·   Ми купуємо інгредієнти для нашої косметики лише у компаній, які так само, як і ми, не проводять випробувань на тваринах, вважаючи, що випробовувати косметику повинні люди.

·  Ми персонально розробляємо рецепти продуктів та їх аромати, виготовляємо їх вручну, використовуємо мінімум консервантів, пакування і виключно вегетаріанські інгредієнти, а також завжди повідомляємо Вас про те, коли продукція була виготовлена.

·    Ми віримо в щасливих людей, які виробляють щасливу косметику, і вважаємо, що наші мами можуть нами пишатися, помітивши наші портрети на баночках з кремом або шампунем. 

·   Ми обожнюємо ванни при свічках, душ на двох, масаж і будинки, наповнені вишуканими ароматами. Ми знаємо, що люди деколи помиляються, інколи втрачають все і починають свій шлях спочатку, і що це може статися з кожним.

·     Ми віримо у свободу пересування людей по всьому світу

·     Ми віримо, що наша продукція гідна наших покупців, що її ціна справедлива, і що покупець завжди правий.

 

* Ми також віримо в буквальне значення слів «свіжий» і «органічний» - для нас це не просто віяння моди або маркетинговий прийом.