БЕЗКОШТОВНА доставка на відділення Нової пошти при купівлі від 1000 грн!
  • is-vegan: vegan
  • group: тверді парфуми
Тінь
  • 365.00₴

Тверді парфуми «Тінь»

Глибокий та загадковий, вишуканий деревний аромат, витканий з єднання сандалового дерева та олібанума (античного ладану), з ледве відчутними нотами солодощів.

Світло та Тінь нерозривно пов’язані та не можуть існувати поодинці. Це неначе дует палких коханців, які зливаючись у єдності створюють Досконалість. Розкрийте для людей своє світло та не приховуйте від них свою Тінь. Пишайтеся нею, ми створили унікальні парфуми саме для неї. Теплі деревні ноти сандалового дерева з Західного Тимора поєднаються з олією ладану із Сомаліленду та олією ґуаякового дерева та створять навколо вас магнетичну атмосферу, яка доповнить та надасть глибини вашому образу. І пам’ятайте - лише те що осяяне світлом, відкидає Тінь.

Ці парфуми - гендерно нейтральні та вібруючі у своїх відтінках.

Англійська назва - Shade

Складорганічна олія жожоба (Simmondsia chinensis), органічна рицинова олія (Ricinus communis), канделільський віск (Euphorbia cerifera), парфумерна композиція, *ліналоол, двоокис титану, олія сандала з Західного Тимора (Santalum album), олія олібануму (Boswellia carterii), *лимонен, олія ґуаякового дерева (Bulnesia sarmientoi), бензиловий спирт, *бензил бензоат, *бензилциннамат, *циннамаль, *коричний спирт, *цитраль, кумарин, *фарнезол, *гераніол, гідроксицитронеллаль

*Компоненти ефірних олій

Нанести тверді парфуми на чисту шкіру

Немає відгуків про цей товар.

Залишити відгук
Погано         Добре
  • Артикул: 61008
  • Вага:
  • Наявність: Є в наявності

Рекомендовані товари

Подих Бога
тверді парфуми

Подих Бога

Гармонія зі всесвітом та загостреність відчуттів… Ці парфуми сповнені медитативних ароматів тибетсь..

365.00₴

тверді парфуми