БЕЗКОШТОВНА доставка замовлення від 2000 грн на відділення або в поштомат Нової пошти!
  • is-vegan: vegan
  • group: ароматична свічка
Апельсиновий квіт
  • 695.00₴

Наповніть простір золотавим сяйвом і ніжно-цитрусовим ароматом ефірних олій разом з преміальною свічною LUSH “Апельсиновий квівт”!

Запаліть свічку. Відчуйте, як життєдайне поєднання освіжаюче-цитрусових олій бергамоту та нероллі вкупі з солодко-медовими квітками апельсину дарує вам найніжнішу насолоду.

Нехай тепле сяйво ароматної свічки наповнює ваш простір світлом, теплом, ароматом та відчуттям ніжної радості протягом довгих годин.

Насолоджуйтесь!

переваги:

  • час горіння - 12-15 годин

  • безпечна формула

  • підсвічник підлягає 100% переробці

Аромат: Солодкий, квітковий, цитрусовий

Містить гераніол, ліналілацетат, dl-лимонен. Може викликати алергічну реакцію.

Використайте не пізніше ніж за 14 місяців з дати покупки.
Приблизний час горіння: 12 годин
Для інформації про безпеку свічки зніміть захисний шар (EN)
ІНСТРУКЦІЇ З ДОГЛЯДУ ЗА СВІЧКОЮ:
Видаліть пакування перед запалюванням. Завжди тримайте фітиль обрізаним до 5 мм (та рівномірно розміщеним) у всі часи, щоб уникнути паління. Не запалюйте свічку на місцях, де є протяги. Завжди запалюйте на поверхні, стійкій до тепла та подалі від горючих матеріалів. Залишайте принаймні 15 см між палаючими свічок. Припиніть використання, коли залишиться 10 мм воску. Загасіть свічку, якщо вона мерехтить, димить або полум’я стає занадто високим. Для найкращих результатів горіння паліть свою свічку близько 2-ох годин, але не більше 4-ьох годин підряд. Не переміщуйте палаючу свічку. Тримайте свічку подалі від сірників та іншого сміття, щоб уникнути випадкового спалаху.
У РАЗІ ПОТРАПЛЯННЯ НА ШКІРУ: Уважно вимийте милом та водою. У разі подразнення шкіри або висипання: Зверніться до лікаря. Уникайте потрапляння у навколишнє середовище. Має довгострокові шкідливі наслідки для мешканців водоємів. Утилізуйте відходи та скляну баночку на спеціальних смітниках відповідно до місцевих правил.

Щоб видалити залишки від свічки зі скляного баночки, просто залиште її в морозилці до охолодження, потім витрясіть. Використовуйте баночку повторно або віддайте на переробку.

Немає відгуків про цей товар.

Залишити відгук
Погано         Добре
  • Артикул: 212512
  • Вага: 75г
  • Наявність: Є в наявності

Рекомендовані товари

Чорнобривці
бомба для ванни

Чорнобривці

Коли дуже хочеться приймати сонячні ванни, а погода на вулиці дарує тільки мряку зробіть сонячну ва..

200г 182.50₴ 365.00₴

ароматичні свічки