БЕЗКОШТОВНА доставка на відділення Нової пошти при купівлі від 1000 грн!

Тверда правда! Мильні міфи та факти

Чи може бути твердий брусок мила «чистішим» та ефективнішим за рідке мило?

Немає часу на дебати, пора прийняти вірне рішення! Ми зібрали п'ять дратуючих «мильних» міфів, які продовжують поширюватися та пузиритися серед розмов про гігієну.
Чи сушить мило шкіру, чи переробляються пляшки з-під рідкого мила - ця стаття змиє бруд та надасть Вам правду холодного віджиму щодо міфів та розмов навколо того, яке мило найкраще та найбільш «вірне» для гігієни.

Міф № 1: тверде мило «брудне»

Існує поширене переконання, що бруд та бактерії, які змиваються зі шкіри затримуються на поверхні твердого мила. Маємо для Вас хороші новини - мило легко видаляє забруднення не лише з Вашої шкіри. Достатньо обполоснути його після використання - й всі бактерії та бруд миттю змиються. Головне - зберігайте мило в сухій ємності.

Міф № 2: тверде мило швидше використовується

Ніхто не хоче зливати гроші в раковину. Та опитування в усьому світі переконливо стверджують, що тверде мило набагато економніше в порівнянні з рідким. Насправді, люди використовують в 2-3 рази більшу кількість рідкого мила, коли вичавлюють необхідну кількість в руку або на мочалку, ніж під час намилювання твердим милом, яке наноситься прямо на вологу шкіру й швидко піниться. Приємний факт, коли Ваш твердий брусок мила стане зовсім крихітним, його можна поєднати з новим та продовжувати використовувати. Профіт.

Міф № 3: пляшки з рідким милом легко утилізуються

Категорично не можна просто викидати використані пляшки з рідким милом в сміттєву корзину - цим ви прирікаєте їх на вічне, гниюче життя та забруднення навколишнього середовища. Переробка пляшок з рідким милом – це складний шлях. По-перше, Ви повинні повністю промити пляшку, тому що залишки рідини усередині ускладнюють, а іноді роблять повністю неможливою подальшу переробку. Насос-дозатор необхідно відкрутити та викинути, оскільки він взагалі не підлягає переробці. А ось тверде мило легко й красиво змилюється та просто «тане» під час використання, зовсім не забруднюючи навколишнє середовище. Очищаючи своє тіло, будьте впевнені й у чистоті своєї совісті. Для нашої планети це зараз дуже актуально.
P.S. У створенні своїх рідких гелів та шампунів ми використовуємо лише перероблений пластик та ніколи не використовуємо насоси-дозатори, які не піддаються переробці.

Міф № 4: мило висушує шкіру

Факт, деякі мила містять агресивні хімічні речовини, які очищають шкіру не лише від бруду й мікробів, але й від «дружньої» мікрофлори, яка захищає імунітет нашої шкіри. При створенні нашого мила ми витримуємо здоровий баланс очищуючих та пом'якшуючих шкіру компонентів, таких, як, наприклад, алое та мед, які містяться у нашому бестселері «Медова вафля». Всі мила LUSH містять ефірні олії, зволожуючі рослинні настої та абсолюти, щоб зберегти Вашу шкіру не лише чистою, але й ніжною та ароматною.

Міф № 5: рідке мило більш антибактеріальне, ніж тверде

Насправді, ні. Тверде мило є лужним, що робить його справжнім героєм у боротьбі з мікробами: бактерії не виживають в лужному середовищі. Навіть, якщо мило залишили на краю раковини, з водою навколо нього, шматок твердого мила створює навколо себе лужний розчин (так, так - ту саму «мильну воду»), який все одно залишається неймовірно ефективним, як антибактеріальний засіб. Дослідження стверджують, що тверде мило ефективно очищує шкіру, а потім дозволяє здоровій мікрофлорі шкіри поширитися знову через 20 хвилин після миття. Цікавий факт Тверде мило очищує шкіру, дозволяючи бруду та оліям змішуватися з водою - це означає, що ВЕСЬ бруд на руках можна легко змити, просто помивши руки з милом. Молекула мила діє як магніт. Одна половина молекули відштовхує воду (вчені називають цю половину гідрофобною) та притягується до шкіряного сала та бруду, інша половина (гідрофільна) зв'язується з водою. Таким чином, бруд змішується з водою, що дозволяє легко та ефективно його змити. Таке глибоке очищення залишає на шкірі знайоме всім відчуття чистоти "до скрипу".

Чому важливо використовувати саме тверде мило?

Миття рук твердим милом зберігає здорову мікрофлору Вашої шкіри!
Шкіра природним чином вкрита тонким шаром дружніх бактерій, які називаються мікрофлорою. Мікрофлора вашого тіла захищає шкіру від мікробів, інфекцій та менш доброзичливих бактерій, які можуть викликати захворювання. Багато досліджень стверджують, що миття з рідким милом або антибактеріальним гелем для рук позбавляє Вашу шкіру цього природного захисного шару, залишаючи вас більш відкритими та вразливими для інфекції. Використання твердого мила менш руйнівне для мікрофлори, але при цьому неймовірно ефективне для знищення мікробів і бактерій.

Миття рук з твердим милом LUSH - це

  • впевненість в гігієні та чистоті;

  • відсутність зайвої упаковки;

  • без консервантів та без пальмової олії;

  • наше мило на 30% складається з мильної основи та на 70% з розкішних свіжих інгредієнтів, сповнених ароматерапевтичними цілющими властивостями, які поліпшують Ваш настрій, знімають стрес та залишають шкіру м’якою та ніжною.
КУПИТИ ТВЕРДЕ МИЛО LUSH

Мийте руки! Будьте здоровими та ароматними!