БЕЗКОШТОВНА доставка на відділення Нової пошти при купівлі від 1000 грн!

Свіжі маски LUSH

Свіжі емоції народжують свіжі відчуття, свіжі знання провокують появу свіжих ідей, свіжий погляд відкриває нові рішення. Свіжі фрукти та овочі максимально корисні для Вашої шкіри! Доведено  більш ніж 20-річним досвідом та мільйонами шанувальників LUSH-свіжості для кожної клітинки тіла та обличя  у більш ніж 50 країнах світу!  

СВІЖІ МАСКИ LUSH  – це втілення філософії LUSH та прояв нашого щирого кохання до свіжих, найкращих інгредієнтів, закуплених згідно з законами Справедливої Торгівлі. Цільні овочі та фрукти у цілющому дуеті поєднуються тут із найкращими ефірними оліями, глинами, запашним медом та аквафабою. Для створення цих шедеврів Lush збирає рецепти краси та молодості з усього світу та поєднує мудрість віків із новітніми досягненнями в косметології. 

Свіжість – це найголовніший принцип для масок для обличчя LUSH! Ми впевнені, що найвищу користь для шкіри мають інгредієнти, які використовуються у час своєї найвищої концентрації вітамінами та мінералами – тоді, коли вони свіжі, стиглі та соковиті. Ми не використовуємо синтетичних консервантів, тому термін придатності свіжих масок обмежений – з кожною маскою Ви отримуєте 28 днів для насолоди очищення та омолодження кожної клітинки Вашого обличчя. 

Для того, щоб гарантувати Вам найвищу свіжість та якість, з 2016 року в LUSH Україні відкрито  власне виробництво свіжих масок! Ретельно та з найвищим контролем якості ми працюємо за англійськими рецептами та приділяємо найголовнішу увагу ідеальній якості інгредієнтів. Для нас особлива гордість співпрацювати з локальними господарствами. Ми шануємо український мед та закуповуємо частину наших інгредієнтів у сертифікованих фермерствах України. 

Кожна свіжа маска виготовляється вручну. Наші професійні технологи пройшли додаткове навчання у м. Пул, Великобританії, та мають підтверджену найвищу ступінь кваліфікації. Для замішування ми використовуємо кухонні міксери – так, саме такі, якими Ви певно збиваєте своє улюблені вершки до торту, проте більші за розміром. Невпинно та натхненно працює Lush-кухня України для насолоди та краси своїх шанувальників. Наша місія – зробити можливим придбати свіжу маску у день її виготовлення та гарантувати якісне очищення, вітамінізацію та турботу для шкіри Вашого обличчя! 

На кожній баночці Ви знайдете портрет того, хто саме створив Вашу свіжу маску, дату виготовлення та термін споживання. 

Як використовувати свіжу маску для обличчя? 

 • КРОК 1

 • Ретельно очистіть обличчя. Залишки бруду (макіяжу) зніміть ватним спонжем, змоченим у Вашому улюбленому тоніку LUSH.

 • КРОК 2

 • Для досконалого ефекту перед використанням маски нанесіть на шкіру невелику кількість своєї улюбленої олії для обличчя – це підготує шкіру до нанесення маски та забезпечить більш глибоке проникнення корисних речовин та мінералів із маски до шкіри. 

 • КРОК 3

 • Масажними рухами нанесіть обрану свіжу маску на шкіру обличчя. Залиште на 10 хвилин.

 • КРОК 4

 • Ретельно змийте маску та зволожте шкіру за допомогою свого улюбленого тоніка  LUSH.

 • КРОК 5

 • Нанесіть крем на свою оновлену та сяючу шкіру.

 • КРОК 6

 • Обов’язково підійдіть  до дзеркала та насолодіться своїм зображенням!


  Обирайте своїх фаворитів тут та віддавайтеся ритуалу очищення й цілющої турботи за обличчям. Одразу попереджуємо, деякі з масок виглядають занадто апетитно та мають аромати справжніх десертів. Протримайтеся 10 хвилин й спробуйте не злизати маску зі свого обличчя – Ваша шкіра віддячить Вам сяючим здоров’ям то тонусом виглядом.