БЕЗКОШТОВНА доставка на відділення Нової пошти при купівлі від 1000 грн!

Ручна робота LUSHЯскраві кольори та соковиті аромати огортають фабрику LUSH. Давайте відкриємо двері до цього чарівного світу, в якому найголовніше це – люди, їх посмішки та їх праця...

Його сильні руки згрібають до формочки синій порошок, розбризкують на нього жовту та рожеву харчові фарби, вміло стискають та крутять те, що згодом стане легендарною бомбою для ванни «Інтергалактика». В іншому відділі, за поворотом, усміхнений бородань наливає густу рідину з ароматом карамелі в форму, з якої виготовляється мило «Медова вафля». Зазираємо далі і немов занурюємося в казкову лабораторію, де дівчина відмірює на вагах кількість стиглих ягід, готуючи їх для створення свіжих масок для обличчя.

У виробництві косметики LUSH, люди - це першооснова. Один з наших принципів "ручна робота" - це те, чим ми дуже пишаємося. Для компанії, заснованої на людях, обмеження свободи їх пересування також загрожують обмежити бізнес.

Саме люди - майстри та винахідники формул, робочі на фабриках - створюють все від пін, бомб та гелів для душу до найсвіжіших ексклюзивів та масок для обличчя. Близько 1000 співробітників 40 національностей становлять виробничу команду Lush в Великобританії. А на Різдво, щоб втілити секретні рецепти «Снігової феї» та «Золотого дива», залучається ще більше рук, щоб впоратися з потребами більш 50 ніж LUSH-країн у всьому світі. Для набору персоналу створена величезна кампанія, і лише на британських заводах можна знайти близько 2500 співробітників.

Свіжість в глобальних масштабах

У майстрів LUSH весь світ на кінчиках пальців, їх навички цінні в будь-якій країні. Ми дуже серйозно ставимося до питань постійного навчання та розвитку, розширення їх світогляду та турбуємося про їх здоров'я.

LUSH-фабрики працюють не лише в Англії, але й в Дюссельдорфі, Загребі, інших містах та країнах. Це важливо для того, щоб використовувати максимально свіжі продукти з локальних ринків, а також щоб скоротити викиди вуглекислого газу під час перевезення.

Джейсон Мюллер, міжнародний директор з виробництва LUSH, каже: «Знайти будівлю для фабрики досить легко, її також нескладно підготувати. Найскладніше - знайти команди людей, які складаються з добре навченого персоналу та сумлінного керівництва. Наш бізнес повністю пов'язаний з людьми - це наш найбільший актив».

Така увага до людей означає, що двері відкриті для глобальних можливостей, і співробітники можуть краще зрозуміти світ. Джейсон говорить: «Це дає можливість досвідченим майстрам подорожувати та навчати інші команди по всьому світу. Вони також можуть переїхати в інші країни, якщо забажають».Чому ручна робота?

Джейсон пояснює, як процес ручного виробництва впливає на задоволеність роботою: «Це як, коли Ви готуєте їжу вдома, подаєте та пробуєте її - є в цьому щось особливе. Те ж саме відбувається й під час виробництва. Якби воно було автоматизованим, то у вас не було б нічого, з чим ви насправді пов'язані, крім натискання кількох кнопок. Я не думаю, що за таких обставин продукт створювався б з такою ж любов'ю, як при ручній праці».

Метафора «створення на кухні» сягає корінням в історію LUSH. Коли продукти винаходили вперше, все робилося невеликими обсягами. Єдині інструменти, які використовувалися  були ті, які можна було знайти на звичайних кухнях. Цей принцип був поширений на все виробництво, і LUSH дотримується його й дотепер – ми мінімально використовуємо механічні засоби, також й з думкою про мінімальне забруднення оточуючого середовища.

Важливо ще й те, що мінімальне використання автоматизації, дає людям можливість розвивати нові навички та робити кар'єру. Більш того, набір на роботу різних людей привносить свіжий погляд, нові ідеї та багато різноманітних думок - це те, чого не можуть дати машини.

Оскільки люди займають центральне місце, а машини отримують лише допоміжну роль, персонал має більш глибокий зв'язок з продуктом, а перевірка якості виконується людськими очима. На лицьовій наклейці, розміщеній на готовому виробі, міститься не тільки код партії, але й портрет майстра - це знак схвалення, знак шани за його роботу.

Не лише продукти

LUSH цінує ручну роботу не лише у створенні своєї свіжої ароматної косметики. Зайдіть в наші магазини та подивіться на їх дизайн - так, всі ці красиві дерев'яні меблі також виготовляються нашими постачальниками вручну, індивідуально під потреби кожного магазину. Киньте погляд на стіни - так, всі ці соковиті фрази також вручну розписуються нашими талановитими дизайнерами.

Ми віримо, що в світі стрімкої автоматизації, ручна праця людей була, є і залишиться одним з найкоштовніших ресурсів, наповнених чистою людською енергією. Кожен раз, використовуючи нашу ароматну косметику, згадуйте цей приємний факт та, можливо, посміхніться зображенню людини на стікері - вона з любов'ю створювала цей продукт саме для Вас.