БЕЗКОШТОВНА доставка на відділення Нової пошти при купівлі від 1000 грн!

Оголене майбутнє

Чому б прямо з цього дня не почати звільнятися від зайвого пакування?

Безліч прекрасних масажних олій, мильних брусків, бомб для ванни, кондиціонерів для тіла та волосся та багато іншого доступні повністю «оголеними» – звільненими від пакування! Вони дбають про навколишнє середовище, не тестуються на тваринах та захоплююче ефективні для Вашого здоров’я та краси.

Діти планети Земля!

Бути оголеними - набагато краще для активного відпочинку на свіжому повітрі! 

Ми вдячні, що прихільникі(-ці) LUSH Україна роблять все можливе, щоб підтримати нашу «оголену» революцію. У період різдвяних свят 2018-2019 року ви купили 79338 оголених гелів для душу, кондиціонерів для тіла, скрабів для тіла, лосьйонів для тіла, баночок блискіток і засобів для губ, що означає, що майже близько 80 000 пластикової тари для пакування так і не було вироблено, і в результаті не було викинуто.

За цей же період в Україні придбали 348 обгорткових упаковок «фурошики», таким чином запобігаючи від викидання щодня 348 штук одноразової подарункової упаковки. Ось це дух Різдва!

А Вам цікаво, скільки пластику Ви економите, обираючи тверду піну для ванни замість рідкої? Нам також було. На щастя, координатор та аналітик «оголеного» проекту, Шарлотта Нисбет в LUSH UK, все порахувала. Вона пояснює: "Коли Ви використовуєте приблизно 75 мл рідкої пінки на ванну, а середня пінка для ванни продається в пляшці ємністю приблизно 500 мл, - Ви отримуєте близько семи ванн з кожної пляшки. Це означає, що покупці Lush зі всього світу, купуючи продукти з асортименту Різдва 2018-2019 року дозволили зняти з виробництва приблизно 1 248 503 пляшки ".

«Оголення» та розумне пакування стосується не лише магазинів. Коли Ви замовляєте онлайн, Ваші продукти пакуються в перероблену та придатну для повторного використання картонну коробку та зручно розташовуються серед пакувальних паличок, виготовлених з кукурудзяного крохмалю під назвою Eco Flo.
Eco Flo - це матеріал, який може піддаватися біологічному розкладанню як у воді, так і в ґрунті. Фактично, тести, проведені Університетом Брунеля і Університетом Хамберсайд, у Великобританії, підтвердили, що Eco Flo краще (ніж альтернативи з полістеролу) зберігає продукти в безпеці та захищає їх від механічних впливів під час транспортування.

Ближче до Природи

«Оголеність» продуктів також забезпечує свободу від необхідності використання додаткових консервантів. Справа в тому, що бактерії потребують певних умов для зростання, включаючи наявність водного середовища. Це одна з головних причин використання консервантів у рідких продуктах – для запобігання розмноження бактерій та подовження терміну придатності. 

Тверді, «оголені» продукти, такі як олії для тіла та масажні олії, кондиціонери тощо, зроблені практично без води і, отже, не потребують додаткових консервантів для захисту від бактерій. Вони наповнені органічною олією какао, закупленою згідно з законами Справедливої Торгівлі, яка зберігає їх твердими при кімнатній температурі – це також ускладнює розмноження бактерій. Фантастичні, універсальні інгредієнти, такі як глина, каламін, каолін, мед та гліцерин, можуть бути додані без зміни форми твердого продукту й також виконують додаткову функцію захисту від бактерій

Ви можете намилювати волосся, й Вам не потрібно тягнутися до пластикової пляшки. Славетні тверді шампуні LUSH вільні від консервантів та сповнені ефективними натуральними інгредієнтами й ефірними оліями. Відмінність від рідких шампунів лише в тому, що Ви самі додаєте воду, розтираючи цей симпатичний «кругляш» між руками у ванній або в душі. Це означає, що кожний такий невеликий брусок виконує ту саму роботу, що й, приблизно, три 250-грамових флакони рідкого шампуню, забезпечуючи від 80 до 100 процесів миття (в залежності від форми, товщини та довжини волосся). Вони також набагато легші за пляшки з шампунем, що робить їх ідеальними під час подорожей.Ці тверді красені також мають силу та ефект не лише для Вашого волосся та зручності, але й для екології. Кількість твердих шампунів у лише одній вантажівці ідентична кількості рідких шампунів у п’ятнадцяти (!) вантажівках. Така розумна логістика також означає менший рух на дорогах та менший вуглецевий слід для екології під час перевезення.  

Насправді, є ймовірність, що якщо у Вас є улюблений продукт - то у нас є його альтернатива в твердому вигляді, яка настільки ж ефективна. Кондиціонери, піни для ванни, дезодоранти, зубні пасти, ополіскувачі для ротової порожнини та навіть парфуми - перелік (майже) нескінченний.

Співзасновник LUSH Марк Константин стверджує: «Пакування - це сміття! Занадто довго всім нам доводилося страждати від його надмірної кількості. Тепер, коли реальні фінансові та екологічні витрати стають очевидними, клієнти вимагають від виробників та роздрібних продавців, скоротити кількість пакування. Такі компанії, як наша, повинні мислити етично та пропонувати покупцям інновації, які дозволять їм купувати дійсно «оголені» продукти».

Перший в світі магазин «оголених» LUSH-продуктівВизначна подія, знаменна 100% звільненням від пластику, припала на червень 2018 року, коли LUSH відкрив перший в світі магазин Naked Lush Shop в Мілані, в Італіъ, пропонуючи клієнтам два поверхи звільненої від пакування косметики, регенеративних контейнерів, пляшечок та хусточок-фурошікі. Замість того, щоб сканувати етикетки, відвідувачі сканують продукти, використовуючи нову технологію розпізнавання продуктів у вигляді додатку #LushLens, яке надає всю необхідну інформацію прямо в Вашому смартфоні. Це робить нас ще на один крок ближче до майбутнього без пакування, в якому пропонуються не лише найкращі косметичні засоби для зберігання, відновлення краси та молодості, але й проявляється турбота про планету.

Станом на 2019 рік, 65% всієї продукції Lush повністю позбавлені пакування та оголені! 
А решта вже на своєму шляху до цього!