БЕЗКОШТОВНА доставка на відділення Нової пошти при купівлі від 1000 грн!

Лаванда із країни сновидінь

Вже котру ніч фантазуєте про мандрівку в країну сновидінь, а рахування вівець не допомагає? Лаванда допоможе Вам розслабитися - Ваша ніч буде належати лише сну, і Ви зможете відмінно солодко виспатися. 

На сонячних відкритих місцевостях ростуть п’янкі пурпурові квітки лаванди, які огортають все навколо ніжними чарівними ароматами та нібито надають всій природі та навіть небесам фіолетовий відтінок.  На сьогодні існує 47 відомих видів лаванди, з давніх-давен вона використовується як цілющий та розслаблюючий засіб у медицині та косметології усього світу.
Лаванда має довгу та різноманітну історію у мистецтві зцілення від захворювань. Стародавні єгиптяни, наприклад, використовували цю квітку у багатьох своїх косметичних засобах (особливо в масажних оліях), грецький філософ Діоген радив мастити ноги олією лаванди, щоби її заспокійливий аромат повільно підіймався протягом дня від ступень до голови, створюючи хмаринки квіткового спокою та рівноваги. Стародавні римляни використовували лаванду для загоєння ран, полегшення головного болю та під час купання (завдяки яскравій антибактеріальній дії лаванди)
Все більше досліджень доводять, що лаванда є також натуральним та надзвичайно міцним помічником у боротьбі з безсонням. Сьогодні це одна з найпоширеніших олій, яка використовується у нічних косметичних засобах, подушках для засинання та домашніх затишних ароматах для спальні.
Фахівець зі сну Ричард Джолі пояснює: «замість того, щоб безпосередньо впливати на якість сну, дослідження доводять, що головні компоненти трав’яних ароматів, таких як лаванда та деякі інші, допомагають знизити рівень стресу. Вони розслаблюють людей достатньо для того, щоб вони могли заспокоїтися та дозволити собі краще заснути».

Механізми, завдяки яким відбувається цей вплив ще й до сьогодні не до кінця відомі.
Одна з гіпотез, яка це пояснює, полягає у тому, що один з головних компонентів ефірної лавандової олії, ліналоол, має виражену седативну дію на шляхи ГАМК. ГАМК – амінокислота, яка є одним з основних гальмівних нейромедиаторів в центральній нервовій системі людини. Вона відповідає також за зниження збудження нервових клітин – тому має велике значення у мозкових ланцюжках, які пов’язані зі сном, – пояснює Кристабель Мадженді, терапевт сну у Naturalmat
Первинно з Африки, Азії та Європи, лаванда сьогодні зазвичай вирощується у Провансі, Франції – вона навіть стала тут туристичною принадою. В Провансі лаванда висаджується з березня по квітень, а коли починається збір врожаю LUSH починає отримувати близько 500 тон високоякісної лавандової олії та олії лавандину в рік.  Від догляду за шкірою та засобів для волосся й тіла – до ароматних пін, олій та бомб для ванни чи навіть спреїв та парфумів, ми з гордістю використовуємо ці цілющі інгредієнти. Ви можете насолоджуватися та відчувати дію високоякісної лаванди з голови до п’яточок

Завдяки заспокійливій дії лаванди ми часто отримуємо питання щодо використання продуктів на основі лаванди як для дітей, так і для дорослих – тому вирішили знайти відповіді безпосередньо у засновника та одного з винахідників LUSH Марка Константина

Чи безпечно використовувати лосьйон «Сутінки» для сну дітей та малюків?

«LUSH виробляє всі свої парфумерні продукти згідно з міжнародними рекомендаціями та стандартами з парфумерії. Лосьйон «Сутінки» створений згідно зі всіма зазначеними стандартами, тож ви можете бути цілковито спокійні. Ми особисто вважаємо, що не потрібно наносити будь-які парфумовані продукти на дітей віком до шести місяців.  

Наша порада батькам – наносити лосьйон на себе та не наносите його на дитину. Проте Ви вільні також самі вирішувати, як буде краще.

Чи справді лосьйон «Сутінки» може покласти кінець ночам, сповненим безсонням?

Зазвичай, лаванда, тонка та інші інгредієнти, що входять до складу працюють відмінно для того, щоб заспокоїти розум та допомогти людям швидше відправитися у країну сновидінь. Нажаль, ми не можемо гарантувати, що він зніме Вашу напругу щодо політичної ситуації в країні, надокучливих родичів чи гучних сусідів-ремонтників».

Чи безпечно використовувати спрей «Сутінки» для дітей? 

Спрей містить набагато більше парфуму ніж лосьйон «Сутінки», тому ми не радимо його використовувати безпосередньо для малюків та маленьких діточок. Проте знову ж, Ви можете використовувати його на власний розсуд – ми лише гарантуємо його безпечність та створення згідно з міжнародними стандартами стосовно парфумерних композицій

Чи є якась інша інформація, якою б Ви бажали поділитися з нами щодо безпеки чи використання спрея та лосьйона для тіла «Сутінки» ?

Спрей «Сутінки» чудово використовувати для дитячої постільної білизни, ми радимо розпиляти його на простирадла на 30 хвилин перед тим, як укладати дитину спати.
Ви також можете нанести на себе лосьйон «Сутінки», щоб огорнути дитину чудовим ароматом лаванди під час обіймів з Вами. Він також стане у нагоді особисто Вам, щоб міцно та солодко заснути після годування дитини.
Ми також маємо безліч інших продуктів на основі лаванди для того, щоб швидко та приємно потрапити до країни сонних мрій. Від засобів для прийому ванни, до масажних олій для тіла та олія для обличчя. Ви можете бути абсолютно впевненими у найвищій якості наших «сонних» інгредієнтів та нашому багаторічному досвіді при створенні нашої лавандової продукції. Ми піклуємося про Ваш солодкий сон.