БЕЗКОШТОВНА доставка на відділення Нової пошти при купівлі від 1000 грн!

Історія LUSHСвіжа косметика ручної роботи LUSH, яку ви знаєте та любите сьогодні, була створена в 1995 році в м. Пул, в графстві Дорсет у Великобританії. LUSH був заснований талановитими косметологами-ентуазіастами Ліз Вейр, Марком Константином, Мо Константин, Ровеною Бьорд та Хеленою Амброзен. Всі вони мають свої унікальні та неймовірні таланти. Вже більш ніж 25 років LUSH створює свіжу косметику ручної роботи для шанувальників у всьому світі. На сьогодні LUSH присутній у більш ніж 50 країнах та має близько 950 магазинів.  Проте, так було не завжди.

Марк Константин та Ліз Вейр (зараз Беннет) вперше зустрілися на початку 70-х, вони разом працювали у салоні краси в м. Пул, в графстві Дорсет. Марк був трихологом (експертом у науці про волосся та шкіру голови), а Ліз - косметологом. Разом вони були зацікавлені у створенні ефективних косметичних продуктів. У 1977 році вони створили власний бізнес - «Constantine & Weir».

Марк та Ліз розробили технологію створення засобів для волосся вручну для місцевих салонів та косметологів – всі ці продукти були на основі рослинних компонентів, свіжих фруктів та овочів. За підтримки дружини Марка, Мо, вони виробляли та постачали великі об’єми продукціі за власними рецептами.

Згодом «Constantine & Weir» стали співпрацювати та створювати бестселери для тоді ще маловідомої компанії The Body Shop. У цей час Хелен Амброзен та Ровена Бьорд приєдналися до співпраці з Марком Константином. У 80-х роках, після неймовірного успіху The Body Shop, «Constantine & Weir» після 15 років партнерства вирішили продати свої косметичні формули та припинити співпрацю з «The Body Shop». Вони мріяли стати повністю незалежними. На отримані кошти, вони відкрили новий захоплюючий бізнес – продаж косметики поштою, Cosmetics to Go (CTG).

CTG стрімко увірвався у світ косметики у вигляді різноманітних каталогів з пропозиціями унікальних, яскравих та ароматних продуктів! Це були іноваційні на той час бомби для ванни, тверді шампуні, тверді масажні плитки. Багато продуктів «еволюціонували» та продовжили своє життя у вигляді  знайомих зараз засобів LUSH. Невпинна креативність та інноваційність команди Марка сяяла величними кольорами та ароматами вже починаючи з того самого визначного часу.

Незалежний статус також відкрив для них можливості зосередитися на проблемах, близьких їх серцям. Рішуче виступаючи проти тестів на тваринах, вони розробили політику закупівель, яка гарантувала покупцям, що жоден постачальник інгредієнтів для їх засобів не проводив випробовування на тваринах. Ці принципи тоді були інноваційними й стали прикладом для наслідування багатьма брендами. Відмова від тестування на тваринах та боротьба за їх права - це був виклик для косметичного бренду. Творці LUSH вірили та знали, що споживач може трансформувати світ своїм вибором, тому важливо не лише винаходити якісний продукт, а й формувати новий вид мислення у своїх покупців. Ці цінності діють й дотепер - є знаковими та визначальними для розвитку бренду LUSH. В цей же період CTG почали намагатися фінансувати важливу роботу тих, хто шукає\винаходить шляхи для альтернативного тестування косметики (не на тваринах).

При створенні нових косметичних продуктів, особлива увага приділялася використанню найсвіжіших інгредієнтів - багато фруктів та овочів закуповувалися прямо на ринках. Під час розробки формул також намагалися використовувати мінімум консервантів, це також виявилося досить нестандартним рішенням для того часу.

Нажаль, через шість років інноваційний бізнес CTG збанкротував. Проте, команда не зламалася та була вірна своїй пристрасті створювати свіжу косметику з мінімумом консервантів. Творець бренду Марк Константин вбачав свою місію в тому, щоб подарувати світу унікальні продукти та трансформувати мислення споживачів в більш етичну сторону. Так відбулося народження LUSH!

Дебют LUSH був проведений з меншим замахом – більш скромно після усвідомлення важких уроків, отриманих від ведення бізнесу CTG. Перший магазин мав простий дизайн, з «товарами дня», написаними на шкільних дошках та знаходився на Хай-стріт, 29 у м. Пул. На пакування в ті часи просто не було грошей. Одного разу поспілкувавшись, засновники бренду прийшли до чіткого усвідомлення того, що пакування – то, взагалі, безглузде зло із загрозливими для планети потенційними масштабами забруднення. Тому всі гроші вирішили витрачати / вкладати саме в закупівлю свіжих, якісних інгредієнтів. Це було початком фірмового стилю та позиціонування LUSH як бренду – ці етичні принципи міцні та непохитні й дотепер. LUSH - компанія, яка пишається тим, що пливе проти течії та підтримує групи, спільноти, акції та кампанії, які борються проти тестування на тваринах, підтримують рівні права для людей та захищають екологію. Креативність та унікальність LUSH залишаються вільними від тенденцій в косметичних галузях та процвітають завдяки пристрасті, інноваціями та нестримній вірі в красу світу!