БЕЗКОШТОВНА доставка на відділення Нової пошти при купівлі від 1000 грн!
  • is-vegan: vegan
  • group: парфуми
Ночі Сіккіма
  • 550.00₴ 1100.00₴

Парфум «Ночі Сіккіма»

Чуттєвість і солодкий порок жаркої ночі, плавні рухи стегон танцівниць і їх злегка волога, ніжна шкіра, прихована шовковим вбранням, – дихання пристрасті, аромат небезпеки, аура ризику і всепоглинаюча атмосфера сексуальності.

Це неймовірно зухвалий, дратуючий і ваблячий аромат для справжньої жриці спокуси. Тонке сплетіння чистих нот плюмерії з ароматом ванілі і туберози створюють дикий, вогненно-плотський квітковий аромат. Спочатку він розкривається невинністю - легким бризом, пустотливим подихом вітру, який ненароком підняв спідницю юній дівчині. Невинність змінює аромат жасмину, який зводить сексуальність в культ, досвід і досвідченість жінки, закутує все тіло солодкістю і терпкістю гарячої ночі. В той же час, всі ці ноти в духах - дуже делікатні, вони не поглинають і не душать своїм ароматом, а швидше дратують і заграють – легко, невимушено, грайливо оволодіваючи свідомістю і думками того, хто знаходиться поряд з Вами цієї ночі. 

Чи зважитеся Ви зануритися в хвилюючі «Ночі Сіккіма»?..  

Англійська назва - Sikkim Girls

Склад: денатурований спирт (DRF Alcohol), парфумерна композиція, вода (Aqua), гліцерин, абсолют жасмину (Jasminum grandiflorum), абсолют плюмерії (Plumeria alba), абсолют туберози (Polianthes Tuberosa), *анісовий спирт, *бензиловий спирт, *бензилциннамат, *ізоевгенол, *цитраль, *кумарин, *евгенол, цитронеллол, *фарнезол, *лимонен, *ліналоол, бензилсаліцилат, гексилциннамаль, гераніол, бензил бензоат, гідроксицитронеллаль

* Компоненти ефірних олій

Пинкпанти 14.09.2019

Это самый откровенно секси аромат, который у меня когда-либо был.при том пахнет он, как для меня, не тонко, не изысканно, а именно жаркой ночью в квартале красных фонарей...Love for sale. носить его решаюсь не всегда, он для особых случаев... Как повседневный больше подходит твёрдый формат - он немного легче, быстрее выветривается, но нотки те же искусительные)

Залишити відгук
Погано         Добре
  • Артикул: 7336
  • Вага: 30г
  • Наявність: Є в наявності

Доступні варіанти


парфуми