• is-vegan: vegan
  • group: олія для ванни
Таємний сад
  • 125.00₴

Олія для ванни «Таємний сад»

Зануртеся разом з цією чаруючою олією у теплі хвилі своєї ванни та пориньте до світу тамничих легенд стародавньої Англії.

Аромат для цього засобу був натхненний історією про дивний, прихований від очей людей квітковий сад - лише обрані могли побачити його. За легендами він знаходився над печерою Лулуорф, у графстві Дорсет. Шлях до нього лежав через горби та чагарники дерев. Той, хто знаходив його - раптово відчував невимовну гармонію та знаходив таємні знання. Ми використали органічну олію какао, закуплену згідно з законами Справедливої Торгівлі, для надання живлення та пом’якшення Вашій шкірі. А для чуттєвого розслаблення під час Вашого відпочинку серед ніжних хвиль, оповитих атмосферою стародавніх легенд, змішали абсолюти троянди та чорної смородини з олією римської ромашки.

Насолоджуйтеся серед живильних пестощів ароматних хвиль – розслабтеся та дозвольте «Таємному саду» подарувати Вам гармонію.

Англійська назва - Flower's Barrow

Склад: органічна олія какао, закуплена згідно із законами Справедливої Торгівлі (Theobroma cacao), харчова сода, винний камінь (Potassium bitartrate), лаурет 4, лауретсульфат натрію, парфумерна композиція, лаурил бетаїн, олія герані (Pelargonium graveolens), абсолют троянди (Rosa damascena), абсолют чорної смородини (Ribes nigrum), олія римської ромашки (Anthemis nobilis), екстракт гарденії (Gardenia jasminoides), *цитраль, цитронеллол, *гераніол, *лимонен, *ліналоол, хлорофілін (CI 75810), барвник 59040, пелюстки дельфініуму рожевого

*Компоненти ефірних олій

 

Опустити у наповнену теплою водою ванну разом із собою

21.03.2020

Этот невероятный аромат герани , который оставляет приятный аромат на теле и распространяется по всей ванной,это самая настоящая ароматерапия для души и тела❤️

Залишити відгук
             
  • Артикул: 9598
  • Вага: 20г
  • Наявність: Є в наявності

Рекомендовані товари

Таємний сад
парфуми

Таємний сад

Трепетна солодкість і трохи гострого Шипа, містичне самовідкриття і таємниця, що хвилює, прихована з..

30г 995.00₴

олії для ванни