БЕЗКОШТОВНА доставка на відділення Нової пошти при купівлі від 1000 грн!
  • group: фурошики
Turtle Power
  • 195.00₴

Фурошики «Turtle Power»

Це стильне «фурошики» виготовлене із перероблених пластикових пляшок та оздоблене спеціально створеним принтом від Arthouse Unlimited (британської спільноти підтримки творчих людей, які живуть з фізичними та психічними вадами). 

Черепахи на принті уособлюють собою важливість боротьби проти забруднення океанів та дикої природи пластиком. Ми віримо, що споглядаючи цих симпатичних істот на хустинці кожний замислиться про їх стан та можливості виживання серед бурхливих хвиль океанів, забруднених сміттям. Картинка була надрукована за допомогою теплообмінного методу друку, під час якого використовується набагато менше води ніж під час трафаретних методів друку. Відтепер Вам не доведеться обирати між етикою та стилем – наші яскраві фурошики з унікальними принтами, задовольнять Ваші естетичні потреби, допоможуть талановитим людям із Arthouse Unlimited та збережуть сміттєзвалища від зайвого пакування.

Покладіть один до корзини, і Ви зможете красиво упакувати подарунок без подарункового паперу і стрічок (які після свят перетворюються на звичайне сміття).  

100% синтетичний матеріал гринспан (greenspun). Розмір 70х70 см.

Прати за t=30-40c, з речами схожого кольору; прасувати з виворітного боку, не вибілювати.

Вероника 01.04.2021

Добрый день, Лаш! Может подскажете, фурошики из гринспана на волосах держатся? ...или съезжают и лучше брать хлопковые? Спрашиваю потому как у вас в оффлайн-магазинах фурошики часто фигурируют как часть рабочей одежды )

Відповідь LUSH

Добрый день! Фурошики из гринспана на волосах держатся хорошо, как вы верно заметили, наши сотрудники любят использовать этот аксессуар и на работе, и дома.
Это удобно и красиво.
А вот как раз из хлопка (некоторые хлопковые фурошики достаточно плотные)

Честер 12.03.2020

Очень нравится этот фурошик. даже хотел себе сделать тату с таким рисунком.

Залишити відгук
Погано         Добре
  • Артикул: 29605
  • Вага:
  • Наявність: Є в наявності

Рекомендовані товари

Gorillas
фурошики

Gorillas

Покладіть один до корзини, і Ви зможете красиво упакувати подарунок без подарункового паперу і стріч..

195.00₴

фурошики